Spowiedź jak na dłoni. Rzecz o dobrej spowiedzi

Spowiedź jak na dłoni. Rzecz o dobrej spowiedzi - Paweł Krupa OP | Freeangle.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Paweł Krupa OP
WYMIAR
4,55 MB
NAZWA PLIKU
Spowiedź jak na dłoni. Rzecz o dobrej spowiedzi.pdf
ISBN
9444859672630

OPIS

Weź duszę w swoje ręce i oddaj ją Bogu Spowiedź może być nie tylko „zaliczona”, „skuteczna” czy „odhaczona”. Może być również „dobra”, to znaczy przynosić widoczne dobro w twoim życiu. Jak to osiągnąć? Ojciec Paweł Krupa OP zainspirowany jezuicką ryciną z XVII wieku i św. Ignacym Loyolą przygotował praktyczny rachunek sumienia. Gawędziarski język i obrazowe anegdoty autora sprawią, że trudno będzie ci się oderwać od czytania (nie tylko w kolejce do konfesjonału). Poznaj 5 kroków dobrej spowiedzi i odpowiedzi na pytania: Jak traktować sumienie na chłodno, bez zbędnych emocji? Co robić, gdy żal nie pojawia się spontanicznie? W czym może pomóc strategia „małych kroków”? Czy naprawdę warto ciągle wyznawać te same grzechy? Do czego potrzebne jest zadośćuczynienie, skoro grzech jest już odpuszczony? O. Paweł Krupa OP – dominikanin, historyk mediewista, studiował w Krakowie, Paryżu i Rzymie, znawca myśli św. Tomasza, były dyrektor Instytutu Tomistycznego. W wydawnictwie WAM wydał Jutro ma na imię Bóg.

Tytuł: Spowiedź jak na dłoni Podtytuł: Rzecz o dobrej spowiedzi Autor: Krupa Paweł Wydawnictwo: WAM ISBN: 9788327715449 Języki: polski Rok wydania: 2018 Ilość stron: 120 Format: 15.9x11.6 Oprawa: Miękka Waga: 0.095 kg Spowiedź jak na dłoni Rzecz o dobrej spowiedzi Paweł Krupa. WAM Spowiedź jak na dłoni Rzecz o dobrej spowiedzi Paweł Krupa.

Zmieniamy świat na bardziej chrześcijański. Teraz koszty dostawy to tylko 7.90 zł! ...

POWIĄZANE KSIĄŻKI