Nazywają mnie Śmierć

Nazywają mnie Śmierć - Klester Cavalcanti | Freeangle.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Klester Cavalcanti
WYMIAR
3,40 MB
NAZWA PLIKU
Nazywają mnie Śmierć.pdf
ISBN
6076855622475

OPIS

To historia chłopca, który mógł zostać rybakiem, jak jego przodkowie, ale stał się jednym z najbardziej skutecznych płatnych zabójców na świecie. Júlio Santana ma na sumieniu 492 osoby i nadal żyje na wolności gdzieś w Brazylii. Po realizacji zlecenia Júlio zawsze odmawia 10 razy Zdrowaś Mario i 20 razy Ojcze nasz, by prosić Boga o wybaczenie. Boi się, że skończy w piekle. Júlio nie zabija w imię żadnej ideologii - to jego zawód, którego nauczył się od wuja Cicero, gdy skończył 17 lat. W swojej 35-letniej karierze Júlio każdą z ofiar wpisywał do notesu z okładką z Kaczorem Donaldem. Autor książki, Klester Cavalcanti, sprawia, że czytelnik obserwuje bohatera z bardzo bliska - widzi jego dramaty, marzenia, pasje i słabości. Poznaje go nie tylko jako płatnego zabójcę, ale także jako dobrego syna, kochającego ojca i wiernego męża. Przeprowadzanie wywiadów z bohaterem książki, sprawdzanie faktów, rozmowy ze świadkami zajęły autorowi 7 lat.

Opublikowano na 21 czerwca, 2020 by wprawkixilo. Książka Klestera Calavanti opowiada opartą na faktach historię Júlia Santany - największego płatnego zabójcy w historii.

- Ceny już od 23,93 zł Porównaj ceny i zobacz opinie w 8 sklepach. Zobacz inne E-historia i literatura faktu, najtańsze i najlepsze oferty tylko na Ceneo.pl Nazywają mnie Śmierć.

POWIĄZANE KSIĄŻKI