Jasna Góra. Niezwykłe historie

Jasna Góra. Niezwykłe historie - Małgorzata Pabis | Freeangle.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Małgorzata Pabis
WYMIAR
6,33 MB
NAZWA PLIKU
Jasna Góra. Niezwykłe historie.pdf
ISBN
6848060049273

OPIS

Jasna Góra jest przecież nie tylko miejscem pielgrzymek Polaków z Polski i całego świata. Jasna Góra jest sanktuarium Narodu. Jeśli chcemy dowiedzieć się, jak płyną dzieje w sercach Polaków, trzeba przyjść tutaj. Trzeba przyłożyć ucho do tego miejsca. Trzeba usłyszeć echo całego życia Narodu w sercu jego Matki i Królowej.św. Jan Paweł IINie ma w Polsce obdarzanego większą czcią maryjnego wizerunku niż Czarna Madonna z Jasnej Góry. Z tym szczególnym miejscem, w którym bije serce narodu polskiego, wiąże się ogrom niezwykłych, cudownych zdarzeń. Część z nich to udokumentowane, historyczne, przełomowe chwile w dziejach naszej ojczyzny, jak choćby zatrzymanie potopu szwedzkiego. Część to prywatne cuda, uzdrowienia i łaski spływające na wiernych oddających się opiece Czarnej Madonnie.Album ten stanowi zapis i pamiątkę tych niezwykłych historii i cudów, które swe źródło mają na Jasnej Górze. Dla każdego wierzącego Polaka będzie on utwierdzeniem w wierze i zapewnieniem o matczynej opiece Maryi.Warto pamiętać o niezwykłej sile wiary zdolnej góry przenosić, która rodzi się przed obliczem Jasnogórskiej Pani. Album może stać się zachętą do pielgrzymki, nawiedzenia sanktuarium i oddania swoich trosk w matczyne ramiona Czarnej Madonny.

Jasna Góra jest przecież nie tylko miejscem pielgrzymek Polaków z Polski i całego świata. Jasna Góra jest sanktuarium Narodu.

Modlą się przed cudownym obrazem Matki Boskiej Częstochowskiej, proszą o zdrowie, inne łaski, dziękują za to, co otrzymali. Jasna Góra. Niezwykłe historie Dostępność: duża ilość.

POWIĄZANE KSIĄŻKI