Morderczy wyścig

Morderczy wyścig - Jorge Zepeda-Patterson | Freeangle.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Jorge Zepeda-Patterson
WYMIAR
3,20 MB
NAZWA PLIKU
Morderczy wyścig.pdf
ISBN
1120465277194

OPIS

Wciągający thriller rozgrywający się w zamkniętym kręgu zawodników Tour de FranceOd przeszło wieku nic nie zakłócało porządku Tour de France, jednego z najważniejszych wydarzeń sportowych świata – aż do teraz, kiedy okazuje się, że gdzieś w peletonie jedzie morderca…Marc Moreau, zawodnik drużyny, która czterokrotnie zajmowała pierwsze miejsce w wyścigu, i przyjaciel gwiazdy typowanej na tegorocznego zwycięzcę, otrzymuje od policji nietypowe zadanie: ma podążać tropem sprawcy. Zdaje sobie sprawę, że niektórzy z zawodników są gotowi zginąć, byle tylko wygrać kolejny etap touru, pokonując zjazdy z samobójczą prędkością ponad dziewięćdziesięciu kilometrów na godzinę; teraz jednak są też tacy, którzy są gotowi zabić, żeby stanąć na podium.Każdy jest podejrzany, a skład peletonu zmienia się z etapu na etap. Wkrótce okazuje się, że Marc ma szansę na wygraną – o ile zdecyduje się zdradzić swojego najlepszego przyjaciela, gwiazdę zespołu oraz poważnego kandydata do zwycięstwa, i podjąć wyzwanie morderczego wyścigu.

35 lat temu Polacy dokonali zimowego wejścia na trzeci ośmiotysięcznik - Dhaulagiri Ostatnia aktualizacja: 21.01.2020 05:55 Morderczy wyścig (6067682) - Jorge Zepeda-Patterson - Książka, recenzja, streszczenie Morderczy wyścig Jorge Zepeda-Patterson. Wydawnictwo: Sonia Draga Data wydania: 2019-05-08 Kategoria: Kryminał, sensacja, thriller ISBN: 9788381106979 Liczba stron: 368 Tytuł oryginału: Muerte contrarreloj ... Stan Używany Rodzaj opakowania Digi-Pack Region producenta filmu Afryka Opakowanie bez folii Rodzaj wydania Wydanie pełne.

Polskie pensje mogą w trwały sposób rosnąć tylko tak szybko, jak pozwala na to wzrost wydajności pracy ... Wciągający thriller rozgrywający się w zamkniętym kręgu zawodników Tour de France Od przeszło wieku nic nie zakłócało porządku Tour de France, jednego z najważniejszych wydarzeń sportowych świata - aż do teraz, kiedy okazuje się, że gdzieś w peletonie jedzie morderca… Marc Moreau, zawodnik drużyny, która czterokrotnie zajmowała pierwsze miejsce w wyścigu, i ... Ebook + książka Morderczy wyścig, Jorge Zepeda-Patterson. EPUB,MOBI.

POWIĄZANE KSIĄŻKI