Kastor. Cykl Bezlitosna siła. Tom 1

Kastor. Cykl Bezlitosna siła. Tom 1 - Agnieszka Lingas-Łoniewska | Freeangle.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Agnieszka Lingas-Łoniewska
WYMIAR
6,30 MB
NAZWA PLIKU
Kastor. Cykl Bezlitosna siła. Tom 1.pdf
ISBN
3135152197919

OPIS

Bez litości, bez zasad, bez reguł.W tym świecie wygrywają najsilniejsi.Lub ci, co znajdą krystaliczną miłość.Kolejna powieść Agnieszki Lingas-Łoniewskiej zapewniająca czytelnikom huśtawkę emocji – od smutku przez zwątpienie po żarliwą nadzieję.Seria Bezlitosna siła opowiada o mężczyznach uprawiających walki MMA – każdy z nich ma za sobą mroczną historię, która go prześladuje. A także o kobietach, które doświadczyły przemocy, a pomoc znajdują w fundacji FemiHelp, wspierającej ofiary agresji ze strony mężczyzn.Jedyną, wspólną nadzieją na to, by się wyswobodzić z sideł przeszłości, jest miłość silniejsza od wyroków losu.On ma wszystko – pieniądze, władzę i wygrane na ringu.Ona wszystko straciła – dzieciństwo, marzenia i nadzieję.Żadne z nich nie wierzy w miłość i jej zbawczą siłę.Kastor, tom pierwszy, opowiada o Konstantym „Kastorze” Lombardzkim, który odnosi zwycięstwa zarówno w życiu zawodowym, jak i na ringu. Jest twardy i pozbawiony empatii. Pod tą maską kryje się jednak dramat z dawnych lat. Szczelina w twardym pancerzu pojawia się wtedy, gdy poznaje Anitę Sokół, skromną, lękliwą dziewczynę, która zatrudnia się do sprzątania jego biura. Okazuje się, że to nie jest jej jedyne zajęcie – pracuje także w klubie, by spłacić długi z przeszłości.Przekonują się, że w tym brutalnym świecie, gdzie każdego dnia walczą o przetrwanie, jest tylko jedna siła, która może pokonać zło.Czy sprawcza moc miłości ich ocali?

Lub ci, co znajdą krystaliczną miłość. Kolejna powieść Agnieszki Lingas-Łoniewskiej Kastor - Agnieszka Lingas-Łoniewska Format: pdf, epub, mobi Rozmiar: 2.5 mb Rok wydania: 2019 Wersja językowa: polska Cykl: Bezlitosna siła (tom 1) Seria Bezlitosna siła opowiada o mężczyznach uprawiających walki MMA â każdy z nich ma za sobą mroczną historię, która go prześladuje. Sprawdź niskie ceny i kup Kastor.

Agnieszka Lingas-Łoniewska Kastor Zobacz więcej Ulubione To nie baty i ćwiczenia ranią najbardziej. Tylko słowa.

POWIĄZANE KSIĄŻKI