Kwadrans uważności. Ćwiczenia duchowe

Kwadrans uważności. Ćwiczenia duchowe - Wojciech Werhun SJ | Freeangle.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Wojciech Werhun SJ
WYMIAR
7,66 MB
NAZWA PLIKU
Kwadrans uważności. Ćwiczenia duchowe.pdf
ISBN
3333215958791

OPIS

Potrzebujesz zwolnić? Daj sobie kwadrans. Czas tylko dla siebie. Żeby się zatrzymać. Żeby odkryć prawdę o sobie. Żeby znaleźć to, czego pragniesz. 49 ćwiczeń na uważność to indywidualny program rozwoju osobistego i duchowego. Nauczysz się trwać w obecności Boga, staniesz się kimś wdzięcznym i świadomym siebie. Każdy etap ćwiczeń wprowadzi Cię na głębszy poziom relacji z Bogiem i samym sobą.Wojciech Werhun SJ Bądź, trwaj, usłysz siebie!

Ćwiczenia duchowe Wojciech Werhun. WAM Kwadrans uważności.

49 ćwiczeń na uważność to indywidualny program rozwoju osobistego i duchowego. Kwadrans uważności. Ćwiczenia duchowe - 167148 jest dostępny w Digitalo.pl! Szukasz tego produktu? Sprawdź - najczęściej to właśnie Digitalo.pl ma najniższą cenę w Polsce. Kwadrans uważności.

POWIĄZANE KSIĄŻKI