Sedno życia

Sedno życia - Katarzyna Kielecka | Freeangle.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Katarzyna Kielecka
WYMIAR
7,52 MB
NAZWA PLIKU
Sedno życia.pdf
ISBN
6510620471997

OPIS

Co składa się na sedno życia samotnej kobiety?Edyta, zakompleksiona i zdystansowana trzydziestolatka, niechętnie przyjmuje od brata propozycję pracy. Nie przypuszcza, że pociągnie to za sobą kolejne zwroty i zburzy jej cenny spokój. Niespodziewana diagnoza lekarska i spotkanie przyjaciółki z dzieciństwa wyzwalają w zamkniętym świecie bohaterki lawinę zmian, która zdaje się nie mieć końca.Czy kobieta stawi czoła problemom i spełni obietnicę?Niezwykła powieść o szukaniu drogi do akceptacji siebie, o łamaniu wewnętrznych barier oraz o tym, jak trudno nauczyć się kochać.W przygotowaniu Piętno dzieciństwa.

Są takie książki, które robią większe wrażenie, niż inne. Dziś właśnie o jednej z nich.

Junior Stress - Sedno ... Co składa się na sedno życia samotnej kobiety? Edyta, zakompleksiona i zdystansowana trzydziestolatka, niechętnie przyjmuje od brata propozycję pracy. Nie ... Sedno życia - mobi, epub - opis produktu: Co składa się na sedno życia samotnej kobiety? Edyta, zakompleksiona i zdystansowana trzydziestolatka, niechętnie przyjmuje od brata propozycję pracy.

POWIĄZANE KSIĄŻKI