Rozeznawanie duchowe. Sztuka świadomego życia

Rozeznawanie duchowe. Sztuka świadomego życia - Mark E. Thibodeaux SJ | Freeangle.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Mark E. Thibodeaux SJ
WYMIAR
11,45 MB
NAZWA PLIKU
Rozeznawanie duchowe. Sztuka świadomego życia.pdf
ISBN
4212543603950

OPIS

W każdej sytuacji, czy to zwyczajnego dnia, czy w chwili podejmowania ważnej decyzji, w głowie i sercu słyszysz wiele głosów proponujących ci różne działania lub reakcje. Ignacjańska metoda rozeznawania uczy, jak dostroić swoje duchowe zmysły, aby skuteczniej rozpoznawać i podążać za głosem Dobrego Pasterza, odróżniając Jego głos od wszystkich innych.Mamy skłonność traktować rozeznawanie jako podejmowanie decyzji, jednak jest ono czymś o wiele głębszym i szerszym niż zwykłe dokonywanie wyborów. Prawdziwe rozeznawanie uczy nas bowiem, jak rzetelnie oceniać sytuacje i problemy. Chodzi w nim zatem nie o to, co robić, ale kim być – osobą świadomą poruszeń, które prowadzą ku Bogu.Mark E. Thibodeaux SJ jest jednym z najbardziej przyjaznych, serdecznych i przystępnych przewodników po regułach podejmowania decyzji, jakiego można sobie wyobrazić. James Martin SJMark E. Thibodeaux SJ (ur. 1970) jest kierownikiem duchowym w jezuickim nowicjacie, a także uznanym ekspertem w dziedzinie modlitwy i rozeznawania duchowego. Jest też znanym mówcą i autorem książek Bóg i Ty. 34 drogi do lepszego życia, Boże, mam problemy, Tajemnica modlitwy. Przewodnik dla poszukujących Boga. Mieszka w Grand Coteau w stanie Luizjana.Pierwsze wydanie tej książki ukazało się pod tytułem "Dobre i złe duchy w naszym życiu".

Sztuka świadomego życia - Mark E. Thibodeaux SJ - Książka w SwiatKsiazki.pl Rozeznawanie duchowe to podstawowe zadanie chrześcijanina.

Nie możemy być Bogu wierni bez rozeznawania duchowego, to znaczy bez ciągłego odkrywania Jego pragnień, które wlewa w nasze serca przez swojego Ducha. Rozeznawanie duchowe. Sztuka świadomego życia.

POWIĄZANE KSIĄŻKI