Jesteśmy wielcy

Jesteśmy wielcy - Amber Lee Dodd | Freeangle.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Amber Lee Dodd
WYMIAR
3,68 MB
NAZWA PLIKU
Jesteśmy wielcy.pdf
ISBN
2193449254373

OPIS

Zabawna i ciepła opowieść o miłości, rodzinie i o tym, co oznacza bycie innym.Sydney uważa, że jej mama Amy jest najlepsza na świecie – pomimo że jest inna niż wszystkie. Pozostali ludzie rosną, a Amy osiągnęła wysokość 124 cm i ani milimetra więcej. Według Sydney to całkiem w sam raz – wystarczająco wysoko, by sięgnąć do lodówki z lodami w supermarkecie, i wystarczająco nisko, by być wyjątkowym. Tata dziewczynki zmarł, gdy miała pięć lat, ale jej wspomnienia o nim, miłość mamy oraz towarzystwo starszej siostry Jade sprawiają, że Sydney nigdy nie czuje się samotna.Kiedy rodzina jest zmuszona do przeprowadzki, życie staje się bardziej skomplikowane. Sydney i Jade muszą nawiązać nowe przyjaźnie, stawić czoła szkolnym łobuzom i pojąć, o co właściwie chodzi z tym dorastaniem. A Sydney wcale nie chce rosnąć, jeśli miałoby to oznaczać, że przerośnie swoją mamę.

Pokaz był efektem zajęć prowadzonym w Teatrze Rondo w Słupsku "Jesteśmy Wielcy" w ramach projektu "Rewitalizacja Traktu Książęcego w Słupsku w obrębie I obszaru Lokalnego Programu Rewitalizacji ... Chciałem, by Warszawa była wielka. Wierzyłem, że wielką będzie.

Ustaliliśmy przed chwilą, że są takie momenty, w których myślisz o sobie jestem Wielki, jestem Wielka.Prawdziwe pytanie brzmi: czy to w takim momencie okazujesz swoją wielkość? Wielka smuta (ros. Смутное время, Smutnoje wriemia, burzliwy czas, czas zamętu) - okres kryzysu Carstwa Rosyjskiego obejmujący okres od śmierci ostatniego cara z dynastii Rurykowiczów w 1598 do objęcia tronu przez dynastię Romanowów w roku 1613, który łączy się w sferze politycznej: z intrygami uzurpatorów pragnących przejąć tron oraz interwencją wojsk polskich i ... W książce Amber Lee Dodd Jesteśmy wielcy czytelnicy wkroczą do zupełnie nieznanego nam świata maleńkich ludzi, którzy każdego dnia muszą mierzyć się z wielkimi problemami.

POWIĄZANE KSIĄŻKI