Terapie ajurwedyjskie

Terapie ajurwedyjskie - David Frawley | Freeangle.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
David Frawley
WYMIAR
10,82 MB
NAZWA PLIKU
Terapie ajurwedyjskie.pdf
ISBN
9754838842767

OPIS

Książka opisuje ajurwedyjskie metody leczenia ponad osiemdziesięciu powszechnie występujących chorób. Omawia szeroki zakres terapii, w tym zagadnienia takie jak konstytucja, dieta, właściwy styl życia, ziołolecznictwo oraz specjalistyczne metody uśmierzania dolegliwości i regeneracji organizmu, do których należą masaże, pańća karma, stosowanie olejków i kamieni szlachetnych. Autor podkreśla wagę duchowego wymiaru życia, medytacji, stosowania mantr dla zachowania zdrowia. Przedstawia zasady zdrowego stylu życia dla poszczególnych konstytucji, uwzględniając nie tylko leczenie chorób, ale przede wszystkim profilaktykę. Kładzie nacisk na metody, które można stosować w domu.

Przeczytaj recenzję Terapie Ajurwedyjskie. Zamów dostawę do dowolnego salonu i zapłać przy odbiorze! „Terapie ajurwedyjskie to raczej praktyczny poradnik niż teoretyczne opracowanie.

Obecnie produkowane ... Książka opisuje ajurwedyjskie metody leczenia ponad osiemdziesięciu powszechnie występujących chorób. Omawia szeroki zakres terapii, w tym zagadnienia takie jak konstytucja, dieta, właściwy styl życia, ziołolecznictwo oraz specjalistyczne metody uśmierzania dolegliwości i regeneracji organizmu, do których należą masaże, pańća ... Nazywam się Nicole Radomska i w spieram w odkrywaniu drogi do życia w zgodzie ze sobą dzięki Ajurwedzie.

POWIĄZANE KSIĄŻKI