Jestem, jestem, jestem. Siedemnaście przelotnych spotkań ze śmiercią

Jestem, jestem, jestem. Siedemnaście przelotnych spotkań ze śmiercią - Maggie O'Farrell | Freeangle.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Maggie O'Farrell
WYMIAR
8,98 MB
NAZWA PLIKU
Jestem, jestem, jestem. Siedemnaście przelotnych spotkań ze śmiercią.pdf
ISBN
1357562692907

OPIS

W zwartej prozie wibrującej od elektryczności i powstrzymywanych emocji Maggie O’Farrell przedstawia niebezpieczeństwa kryjące się tuż pod powierzchnią i rzuca światło na bezcenność, piękno i tajemnice samego życia.Jestem, jestem, jestem to zdumiewający pamiętnik opisujący doświadczenia bliskiej śmierci, znaczące i definiujące jej życie. Choroba z dzieciństwa, która na rok przykuła autorkę do łóżka i której zdaniem lekarzy miała nie przeżyć. Nastoletnie pragnienie ucieczki, które o mało nie skończyło się katastrofą. Spotkanie z niebezpiecznym mężczyzną na bezludziu. I najbardziej przerażające ze wszystkiego codzienne zmagania, by chronić córkę (dla której ta książka została napisana) przed stanem pozostawiającym ją niewyobrażalnie bezbronną wobec miriady zagrożeń czyhających w życiu.„Tam, gdzie inni pisarze bawią się papierem, O’Farrell chwyta łuk i strzałę, po czym celuje w ludzkie serce.” - The Times„Niezwykłe… niewygodne i absorbujące - trudno oderwać się od lektury… Płynne, wytworne, pełne barwnych szczegółów. Jej proza wydaje się niepokonana.” - Guardian, Book of the Month, sierpień 2017

Autorem książki jest Maggie O`Farrell. Należy do gatunków: biografie i wspomnienia, pamiętniki, wspomnienia.

ISBN 978-83-8110-695-5 : Miejsce wydania Katowice : Wydawnictwo Wydawnictwo Sonia Draga, Rok wydania ... - Guardian, Book of the Month, sierpień 2017 Książka Jestem jestem jestem Siedemnaście przelotnych spotkań ze śmiercią, pochodzi z wydawnictwa Sonia Draga. Autorem książki jest Maggie O`Farrell.

POWIĄZANE KSIĄŻKI