Żyj i pozwól żyć

Żyj i pozwól żyć - Hendrik Groen | Freeangle.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Hendrik Groen
WYMIAR
4,22 MB
NAZWA PLIKU
Żyj i pozwól żyć.pdf
ISBN
4123315911926

OPIS

Długo oczekiwana nowa powieść Hendrika Groena, pełna ironicznego humoru i celnych obserwacji, które są jego znakiem rozpoznawczym.A gdybyś mógł po prostu zniknąć? Porzucić dotychczasowe życie i zacząć od nowa w zupełnie innym miejscu?Arthur Ophof zupełnie inaczej wyobrażał sobie swoje życie. Marzył o emocjonujących podróżach w odległe rejony świata, a zamiast tego tkwi godzinami w ulicznych korkach. Jego małżeństwo utknęło w martwym punkcie i stało się równie nudne i nieekscytujące, jak jego przyjazne rodzinom z dziećmi sąsiedztwo. Piątkowe popołudnia spędzane w towarzystwie trzech najlepszych kumpli są jedyną osłodą jego monotonnej egzystencji. Arthur zbliża się do pięćdziesiątki i ma poczucie, że czas ucieka.Kiedy jego pracodawca „z żalem pozwala mu odejść”, Arthur – z całkiem niezłą odprawą – dostrzega szansę na rozpoczęcie życia na nowo…Pełna werwy opowieść. Niesamowicie śmieszna i prowokująca do myślenia.Wielbiciele dzienników z przyjemnością rozpoznają świeży, autoironiczny styl Hendrika i charakterystyczne dla niego trzeźwe spojrzenie na rzeczywistość.Genialny Hendrik Groen powraca! Oczywiście jest to zupełnie inna historia, ale jego znaki firmowe – zabawnie ironiczny styl i zgryźliwy humor – pozostają niezmienione.Amber Martensen, „Bergen”Dobra wiadomość dla fanów Hendrika Groena: w tej książce wciąż pobrzmiewa ton, który znamy z jego dzienników.„De Telegraaf”Ironiczna, pełna humoru sytuacyjnego i zmagań z codziennością. Świetnie napisana.„De Limburger”W nowej powieści Groena jest jeszcze więcej energii niż w dziennikach. Cudownie sarkastyczna książka!Anne Jager, „Zierikzee”Celny i realistyczny portret zblazowanego pięćdziesięciolatka.„ZIN”Wspaniała książka. Pękałam ze śmiechu!Kim Landwer – oceniła książkę na *****Absolutnie przezabawna, pięknie napisana, wspaniała historia z nieoczekiwanym zakończeniem.Charlotte – oceniła książkę na ****

Link do opinii. Muminka789 Przeczytane:2020-12-28, Ocena: 4, Przeczytałem, Wyzwanie - wybrana przez siebie liczba książek w 2020 roku, 52 książki 2020, Żyj i pozwól żyć Książka już od 26,28 zł - od 26,28 zł, porównanie cen w 31 sklepach.

list bestsellerów. Kup żyj i pozwól żyć w kategorii Książki i Komiksy na Allegro - Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. Ruszyła kampania "Żyj i pozwól żyć innym" person Adrian Januszkiewicz 24/05/2019. Na poboczu #Krajowa Rada Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego #Ministerstwo Infrastruktury #Żyj i pozwól żyć innym .

POWIĄZANE KSIĄŻKI