Słońce – światło, które leczy

Słońce – światło, które leczy - Andreas Moritz | Freeangle.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Andreas Moritz
WYMIAR
8,41 MB
NAZWA PLIKU
Słońce – światło, które leczy.pdf
ISBN
6724633766638

OPIS

Międzynarodowy autorytet mający na koncie wiele bestsellerów przedstawia naukowe dowody na to, że słońce jest niezbędne dla dobrego zdrowia oraz że jego brak może być przyczyną wielu współczesnych chorób. Światło słoneczne odżywia, leczy i uzdrawia. Nie jest miksturą chemiczną zamkniętą w fiolce z półki aptecznej, a czymś naturalnie dostępnym dla absolutnie każdego. Dzięki kontrolowanemu dawkowaniu organizm da Ci znać kiedy otrzyma wystarczającą ilość światła. Niestety, mimo że słońce jest ogólnodostępne cały dzień, wielu ludzi nie umie czerpać z niego korzyści. Ta książka pomoże Ci nauczyć się ujarzmiać światło słońca – najpotężniejszą siłę uzdrawiającą natury. W ten sposób zachowasz swoje cenne zdrowie i unikniesz szeregu poważnych chorób, z nowotworami na czele. Zdrowie jasne jak słońce!

... Jednak - jak wykazały badania naukowe - większość przypadków raka skóry pojawia się u ludzi, którzy rzadko wychodzą na słońce lub też często stosują kremy z ... "Słońce - światło, które leczy", zapobiega wielu chorobom i dolegliwościom oraz poprawia samopoczucie.

KUP I POBIERZ. Nazwisko autora książki „Słońce - światło, które leczy" było mi już znane ze słyszenia, dlatego zainteresowałem się tą pozycją, kiedy wpadła mi w ręce.Andreas Moritz to propagator życia zgodnie z naturą, terapii naturalnych (oczyszczanie wątroby itp.).. To świetna książka analizująca za i przeciw przebywaniu na słońcu bez okrycia skóry. SŁOŃCE - światło, które leczy .

POWIĄZANE KSIĄŻKI