Piotr Skrzynecki. Książka do pisania

Piotr Skrzynecki. Książka do pisania - praca zbiorowa | Freeangle.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
praca zbiorowa
WYMIAR
10,39 MB
NAZWA PLIKU
Piotr Skrzynecki. Książka do pisania.pdf
ISBN
1048792103212

OPIS

Wyjątkowy notes podróżny do prowadzenia prywatnych zapisków, ilustrowany fotografiami i cytatami.Strony numerowane; notes z indeksem ułatwiającym porządkowanie dokonanych wpisów.Podróż prze kraj czy przez krainę umysłu – co to ma za znaczenie?Notuj rzeczy, które widzisz i których nie widzisz. Puste miejsca wypełniaj możliwościami. Szukaj natchnienia w najdoskonalszym świecie wyobraźni, podejmuj pełną głębi, grę wędrowca, filozofa i artysty, który żyje w każdym z nas. Ciesz się wyobrażeniem własnego wymyślonego miejsca. Naszkicuj krajobraz, florę i faunę, deklarację własnego najintymniejszego domowego ogniska. Wyczaruj przygody. Załóż dziennik snów. Otwórz się na nową hipotezę lub wiersz, na swój nowy wynalazek, nowy wspaniały pomysł. Niech to będzie coś niezwykłego, coś zaczarowanego, coś, w co się da uwierzyć, coś twojego. Wytycz drogę wstecz i drogę naprzód. A potem narysuj mapę, która pozwoli ci tę trasę zapamiętać. No bo do czego jest książka do pisania?.Michele Root-Bernstein

Data zakończenia 2020-01-11 - cena 28,99 zł Informacje o Piotr Skrzynecki. Książka do pisania - 7957331986 w archiwum Allegro.

1 star 2 stars 3 stars 4 stars 5 stars. Pseudonim.

POWIĄZANE KSIĄŻKI