Karty Wewnętrznego Rozpoznania

Karty Wewnętrznego Rozpoznania - Chuck Spezzano | Freeangle.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Chuck Spezzano
WYMIAR
11,13 MB
NAZWA PLIKU
Karty Wewnętrznego Rozpoznania.pdf
ISBN
6151238705217

OPIS

Dlaczego czujesz określone emocje? Jakie są twoje wewnętrzne mocne strony? Jakie słabości? Jak najlepiej wykorzystać swój potencjał i osiągnąć cele? Ta talia kart wraz zobszernym podręcznikiem sprawia, że z radością wyruszysz w podróż wewnętrznych poszukiwań - sam, czy w towarzystwie przyjaciół. Chuck Spezzano stworzył talię obejmującą syntezę zachodnich i wschodnich przekazów i symboli.Korzystając z łatwych do zrozumienia objaśnień w książce, można zastosować przykłady podane do pracy z kartami. Analizują swoje reakcje na karty i ich zestawienia otwórz się na drzwi do inspiracji i oświecenia. Łącząc wgląd z psychologii z interaktywnością tarota, ten bezprecedensowy pakiet będzie dla wszystkich duchowych poszukiwaczy objawieniem.Ta praktyczna i inspirująca książka jest waszym kluczem do zrozumienia i korzystania z kart. Chuck Spezzano wyjaśnia znaczenie każdej z 48 kart oraz sposób ich wykorzystania i interpretowania na różne sposoby.

Autorem książki jest Chuck Spezzano. Należy do gatunków: ezoteryka, rozwój duchowy, wróżby, inne.

Tarot sklep ... Informacje o KARTY WEWNĘTRZNEGO ROZPOZNANIA (KSIĄŻKA + KARTY) - 9199827711 w archiwum Allegro. Data zakończenia 2020-10-26 - cena 65,73 zł Karty Wewnętrznego Rozpoznania (48 kart + książka) w kategorii Karty, runy, itp / Akcesoria ezoteryczne.

POWIĄZANE KSIĄŻKI