Ile ważą chmury? Oraz inne proste pytania i naukowe odpowiedzi

Ile ważą chmury? Oraz inne proste pytania i naukowe odpowiedzi - David Calle | Freeangle.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
David Calle
WYMIAR
8,89 MB
NAZWA PLIKU
Ile ważą chmury? Oraz inne proste pytania i naukowe odpowiedzi.pdf
ISBN
1519030610429

OPIS

Jak chodzić po wodzie? Jakiego koloru jest lustro? Ile megapikseli ma ludzkie oko?Odkrywaj wszechświat wraz z hiszpańską gwiazdą YouTube'a!Ile ważą chmury? to zbiór 40 krótkich rozdziałów, w których Calle szuka odpowiedzi na najciekawsze zagadnienia naukowe współczesności. Ta książka jest dowodem na to, że każda dziedzina wiedzy może być fascynująca!Dlaczego twój sąsiad z parteru będzie żył dłużej od ciebie? Jak wysoki może być zamek z piasku? Dlaczego we wszechświecie i w twoim mieszkaniu zawsze panuje nieporządek? Ilu pająków potrzebujesz, by zatrzymać Boeinga 747? Na te i wiele innych pytań odpowiada David Calle – jeden z najbardziej znanych popularyzatorów wiedzy na świecie.David Calle do 2005 roku był pracownikiem jednego ze znanych hiszpańskich operatorów telekomunikacyjnych, ale w wyniku kryzysu stracił pracę. Jednak szybko założył własną szkołę, a w 2011 roku stworzył Unicoos – popularnonaukowy kanał na YouTube, który dziś ma ponad milion dwieście tysięcy subskrybentów. David Calle jest finalistą prestiżowego konkursu Global Teacher Prize i jednym z najbardziej kreatywnych ludzi na świecie według „Forbesa”.

Użytkownik ocenia przeczytane pozycje, a BiblioNETka poleca mu nową lekturę. BiblioNETka to również duża baza wiedzy o książkach i ich recenzje. Ile ważą chmury?, Calle David, 35,9 zł.

Zintegrowana: Wydanie: pierwsze: ISBN: 978-83-080-6870-0: EAN: 9788308068700: Tytuł oryginalny ... David Calle Ile ważą chmury? Oraz inne proste pytania i naukowe odpowiedzi Przekład: Ewa Morycińska-Dzius Wydawnictwo Literackie Premiera: 15 maja 2019 Oraz inne proste pytania i naukowe odpowiedzi. 1 opinia.

POWIĄZANE KSIĄŻKI