... i chyba nigdy nie jest inaczej

... i chyba nigdy nie jest inaczej - Maria Matios | Freeangle.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Maria Matios
WYMIAR
3,68 MB
NAZWA PLIKU
... i chyba nigdy nie jest inaczej.pdf
ISBN
2513821406158

OPIS

Kolejna po «Nacji» i «Słodkiej Darusi» powieść jednej z najbardziej znanych i wielokrotnie nagradzanych pisarek ukraińskich, rodowitej Hucułki z Bukowiny. Tym razem Maria Matios proponuje sagę rodzinną w trzech nowelach: Czterej – niby rodzeni – bracia, Bądźcie zdrowi, tato oraz Huśtawka życia.Dramat kilku huculskich rodów rozgrywa się na początku XX wieku, zahaczając o pierwszą wojnę światową. Na pozór odrębne historie, opowiadające losy różnych bohaterów, z czasem zaczynają się zazębiać, a z każdą stroną odkrywamy ich wzajemne, zaskakujące powiązania. Zwięzły i wyrafinowany styl prowadzenia opowieści, wyraźnie zarysowane, pełnokrwiste postacie, niełatwe wybory moralne, namiętność, miłość, grzech i zbrodnia, wciągają czytelnika w odległy czasowo i geograficznie świat jakże aktualnych również dzisiaj ludzkich emocji.

Formaty epub, mobi. Pobierz Online. Sprawdź niskie ceny i kup ...i chyba nigdy nie jest inaczej / Pracownia wydawnicza Andrzej Zabrowarny w księgarni internetowej tantis.pl ⭐ Szybka wysyłka! ...i chyba nigdy nie jest inaczej / Pracownia wydawnicza Andrzej Zabrowarny.

Przeczytaj recenzję I chyba nigdy nie jest inaczej. Zamów dostawę do dowolnego salonu i zapłać przy odbiorze! ...i chyba nigdy nie jest inaczej / Pracownia wydawnicza Andrzej Zabrowarny już od 21,65 zł - od 21,65 zł, porównanie cen w 16 sklepach.

POWIĄZANE KSIĄŻKI