Cztery noce z księciem

Cztery noce z księciem - Eloisa James | Freeangle.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Eloisa James
WYMIAR
6,66 MB
NAZWA PLIKU
Cztery noce z księciem.pdf
ISBN
1707639225463

OPIS

Najlepszy romans historyczny roku na AmazonieNominacja do nagrody czytelniczek „Romantic Times Book Review” dla najlepszego romansu historycznego roku„Cudownie romantyczne i rozkosznie urzekające”. „Booklist”Kiedy Mia Carrington miała piętnaście lat, oświadczyła nieznośnemu Evanderowi, przyszłemu księciu Pindar, że wyjdzie za kogokolwiek, byle nie za niego. Choćby był ostatnim mężczyzną na świecie! Ku jej przerażeniu kilka lat później okazuje się, że rzeczywiście pozostał jej tylko on…Evander ma własne powody, żeby przyjąć desperackie oświadczyny Mii. Stawia jednak warunek: będzie z nią spędzał tylko… cztery noce w roku. I to tylko wtedy, gdy sama będzie go o to błagać.A Mia nie zamierza go błagać o nic!Czy coś mogłoby złamać tak mocne postanowienia?ELOISA JAMES osiągnęła sukces w dwóch wcieleniach: poważnego profesora literatury i mistrzyni romansów historycznych. Ukończyła Harvard i Oksford, doktoryzowała się na uniwersytecie Yale, specjalizuje się w twórczości Szekspira i wykłada na uniwersytecie w Nowym Jorku.Jej błyskotliwe powieści z przesyconą wdziękiem i zmysłowością wyrafinowaną intrygą są wydawane w 28 krajach, nagradzane najbardziej prestiżowymi nagrodami, jak RITA Award (odpowiednik filmowego Oscara) i zajmują wysokie miejsca na amerykańskich listach bestsellerów.

Inne dokumenty: ROMANSE HISTORYCZNE, ROMANSE I EROTYKI, EBooki, galochbasik Książka Cztery noce z księciem autorstwa James Eloisa , dostępna w Sklepie EMPIK.COM w cenie . ... Stawia jednak warunek: będzie z nią spędzał tylko… cztery noce w roku.

Najlepszy romans historyczny roku na AmazonieNominacja do nagrody czytelniczek „Romantic Times Book Review" dla najlepszego romansu historycznego roku„Cudownie romantyczne i rozkosznie urzekające". „Booklist"Kiedy Mia Carrington miała piętnaście lat, oświadczyła nieznośnemu Evanderowi ... Cztery noce z księciem.

POWIĄZANE KSIĄŻKI