Co się dzieje w mojej głowie? Jak zacząć z dzieckiem rozmowę o zdrowej głowie?

Co się dzieje w mojej głowie? Jak zacząć z dzieckiem rozmowę o zdrowej głowie? - Molly Potter | Freeangle.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Molly Potter
WYMIAR
8,68 MB
NAZWA PLIKU
Co się dzieje w mojej głowie? Jak zacząć z dzieckiem rozmowę o zdrowej głowie?.pdf
ISBN
4498468465930

OPIS

Wszyscy wiemy, jak ważny jest umysł – jednak czy wiemy, jak należy dbać o jego zdrowie już od dzieciństwa? Co się dzieje w mojej głowie to książka, która pokazuje dzieciom praktyczne sposoby na to, by dbać o dobrą kondycję głowy, tak samo jak pielęgnuje się kondycję ciała.Książka porusza takie zagadnienia jak pozytywny obraz siebie, inteligencja emocjonalna, relacje i uważność. Zachęca dzieci, by jak najwcześniej nabrały zdrowych nawyków i wypracowały skuteczne strategie radzenia sobie z trudnościami. Została napisana w ciepły, przyjazny dziecku, lecz nie infantylny sposób i pomoże ustanowić solidne fundamenty, na których dziecko w przyszłości będzie budować swoje zdrowie psychiczne i emocjonalne.Rodzice znajdą tu doskonałe punkty zaczepienia, by zacząć z dzieckiem rozmowę na te tematy. Dlatego Co się dzieje w mojej głowie jest lekturą obowiązkową dla każdego rodzica świadomego, czemu zdrowa głowa jest ważna.

- Szukasz tego produktu? Sprawdź - najczęściej to właśnie Digitalo.pl ma najniższą cenę w Polsce. Jak zacząć z dzieckiem rozmowę o zdrowej głowie? - Wydawnictwo TADAM 1 kwietnia 2019 Karolina 0 Comment Co się dzieje w mojej głowie? wydawnictwo Tadam , książki dla dzieci , Molly Potter , najlepsze książki dla dzieci , piękne książki dla dzieci , recenzja , Sarah Jennings , tadam Została napisana w ciepły, przyjazny dziecku, lecz nie infantylny sposób i pomoże ustanowić solidne fundamenty, na których dziecko w przyszłości będzie budować swoje zdrowie psychiczne i emocjonalne. Rodzice znajdą tu doskonałe punkty zaczepienia, by zacząć z dzieckiem rozmowę na te tematy.

Rodzice znajdą tu doskonałe punkty zaczepienia, by zacząć z dzieckiem rozmowę na te tematy. Dlatego Co się dzieje w mojej głowie ... "Co się dzieje w mojej głowie? Jak zacząć z dzieckiem rozmowę o zdrowej głowie?" to 32-stronicowa książeczka wydana przez wydawnictwo TADAM.

POWIĄZANE KSIĄŻKI