Zaskakujący geniusz świń

Zaskakujący geniusz świń - Matt Whyman | Freeangle.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Matt Whyman
WYMIAR
5,25 MB
NAZWA PLIKU
Zaskakujący geniusz świń.pdf
ISBN
4976335891184

OPIS

Co byście zrobili, gdyby dwie miniświnki, które miały dzielić z kurami niewielkie podwórko, wyrosły na dwie inteligentne i psotne maxibestie? Przed takim problemem staje Matt Whyman, który dzielnie stawia czoło Butchowi i Roxi, chociaż wcale nie jest to łatwe. Świnki są inteligentne i pomysłowe, co często wykorzystują, aby rozrabiać. Jeśli nie uciekają, by dewastować okoliczny rezerwat chronionego hiacyntowca, to upijają się sfermentowanymi jabłkami, a wówczas nic nie jest w stanie ich powstrzymać… Te oraz inne zabawne epizody posłużyły Whymanowi do pokazania zadziwiającego i zaskakującego świata świń. W podróży po ich świecie towarzyszą mu hodowczyni Wendy Scudamore i profesor weterynarii Michael Mendl. Wspólnie odsłaniają tajemnice rozwoju, zachowań i struktury społecznej tych wyjątkowych zwierząt, z którymi mamy o wiele więcej wspólnego, niż bylibyśmy skłonni przyznać.

Pobierz Online. Co byście zrobili, gdyby dwie miniświnki, które miały dzielić z kurami niewielkie podwórko, wyrosły na dwie inteligentne i psotne maxibestie? Przed ta Zaskakujący geniusz świń | | KSIĄŻKI \ Literatura faktu, reportaż | Hurtownia książek, artykułów papierniczych i zabawek ☞ Ebook - epub, mobi. Zaskakujący geniusz świń - Matt Whyman.

Pobierz i przeczytaj fragment ebooka za darmo. Wydawca: Harper Collins Polska.

POWIĄZANE KSIĄŻKI