Władczyni mroku

Władczyni mroku - K.C. Hiddenstorm | Freeangle.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
K.C. Hiddenstorm
WYMIAR
11,45 MB
NAZWA PLIKU
Władczyni mroku.pdf
ISBN
8936230421239

OPIS

Nie możesz pozbawić jej przeszłości i uniknąć konsekwencjiMegan Rivers jest tak przeciętna, jak tylko może być trzydziestoletnia kobieta mieszkająca w San Francisco. Jedyną rzeczą, którą ją wyróżnia, jest niezwykły tatuaż na plecach.Jej zwyczajne i nudne życie zmienia się w dniu, w którym oblewa swojego szefa kawą. W niewyjaśnionych okolicznościach napój zamienia się we wrzątek. Megan oczywiście natychmiast zostaje zwolniona. Kolejne dni obfitują w coraz więcej trudnych do wyjaśnienia wydarzeń. Ludzie z otoczenia Megan umierają, a w niej budzą się niepokojące zdolności. Na świecie zaczynają dziać się coraz dziwniejsze rzeczy…Kiedy w życiu kobiety pojawia się tajemniczy i nieziemsko przystojny Nicholas Marlowe, Megan nie może oprzeć się wrażeniu, że zna go doskonale. Jakby spędziła z nim wieczność…__O AUTORCE:K. C. Hiddenstorm urodziła się w 1987 roku. Jest pisarką pochodzącą z Białegostoku, której cechą rozpoznawczą jest prosty, chwytliwy język i duże poczucie humoru

Zobacz inne E-Beletrystyka, najtańsze i najlepsze oferty tylko na Ceneo.pl cytaty z książki "Władczyni mroku" katalog cytatów [+ dodaj cytat] Wszystkie koty - wielkie i małe, dzikie i domowe - są po prostu magiczne. Jeśli ktoś z was nie lubi kotów, to wiedzcie, że uważam takie jednostki za kliniczne przypadki aroganckich zwyrodnialców. Władczyni mroku - Hiddenstorm K.C.

Hiddenstorm. Pobierz 'Władczyni mroku' w formacie epub, mobi.

POWIĄZANE KSIĄŻKI