Moje szkolne życie. Tom 1

Moje szkolne życie. Tom 1 - Sophie Dieuaide | Freeangle.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Sophie Dieuaide
WYMIAR
3,46 MB
NAZWA PLIKU
Moje szkolne życie. Tom 1.pdf
ISBN
2169009187888

OPIS

Gdy chodzi się do szkoły, czasami drobiazg wystarczy, by wszystko się skomplikowało: niezbyt modne ubrania, trochę za dużo nieśmiałości. Mam na imię Julia, mam 14 lat i jestem specjalistką od cudzych kłopotów! Razem z moją najlepszą przyjaciółką, Sabine, stworzyłyśmy małą agencję doradczą. Rozwiążemy każdy problem, z którym borykają się nasi koledzy ze szkoły: miłosny, rodzinny czy wizerunkowy. Za rozsądną cenę! O ile nie przeszkodzą nam w tym okoliczności…

A teraz nadszedł czas na koniec. Szkoda, bo „Szkolne życie" było świetną serią. 10 zł: Sprzedam mangi Ajin 1, 2 - 15zł (za 1 tom) Erased 1 - 10zł Szkolne życie 1 - 10zł Mangi w dobrym stanie.

Na podstawie mangi powstała adaptacja w formie anime oraz film aktorski. Szkolne Życie Tom 2 - , tylko w empik.com: 19,99 zł . Przeczytaj recenzję Szkolne Życie Tom 2.

POWIĄZANE KSIĄŻKI