Inkub

Inkub - Artur Urbanowicz | Freeangle.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Artur Urbanowicz
WYMIAR
5,9 MB
NAZWA PLIKU
Inkub.pdf
ISBN
4753448511080

OPIS

Dwie epoki.Dwie historie.Jedna wioska.Jedna czarownica.Jedna klątwa.Wyobraź sobie, że możesz wszystko. Nawet oszukać śmierć.Nad Suwalszczyzną za kilka dni pojawi się zorza polarna. W Jodoziorach, małej wiosce na prowincji, zostają znalezione spopielałe zwłoki małżeństwa. Wśród lokalnej społeczności miejsce to owiane jest złą sławą, słynie ze szczególnego nasilenia przemocy, chorób, zaginięć i samobójstw. Mówi się też o zjawiskach nadprzyrodzonych – niezidentyfikowanym zielonym świetle, odgłosach niewiadomego pochodzenia, a także o nawiedzonym domu. Miejscowi wierzą, że to on rozsyła wokół negatywną energię, która wydobywa z ludzi najgorsze instynkty.Tajemnicami wioski żywo interesuje się młody dzielnicowy, który wkrótce popełnia samobójstwo. Sprawę jego śmierci bada Vytautas Česnauskis, policjant na wpół litewskiego pochodzenia z komendy miejskiej w Suwałkach. Odkrywa, że mroczna historia Jodozior ma swoje korzenie w latach siedemdziesiątych. Wtedy miała tam mieszkać kobieta, która parała się czarami…

W naszym słowniku krzyżówkowym dla hasła „inkub" znajduje się 268 opisów do krzyżówki. Jeżeli znasz inne znaczenia dla hasła „inkub" możesz dodać je za pomocą formularza znajdującego się w opcji Dodaj nowy.Pamiętaj, aby opisy były krótkie i trafne. INKUB recenzja powieści Artura Urbanowicza.

dopuszczalne w grach . inkub w demonologii: zły duch objawiający się pod postacią przystojnego, uwodzicielskiego mężczyzny, zniewalający kobiety podczas snu; inkubus.

POWIĄZANE KSIĄŻKI