Fortnite Battle Royale. Advanced Strategies. Tom 3

Fortnite Battle Royale. Advanced Strategies. Tom 3 - Jason R. Rich | Freeangle.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Jason R. Rich
WYMIAR
5,9 MB
NAZWA PLIKU
Fortnite Battle Royale. Advanced Strategies. Tom 3.pdf
ISBN
3297547034386

OPIS

Nowy przewodnik z zaawansowanymi strategiami do najbardziej popularnej gry na świecie!Skierowany do czytelników w wieku od ośmiu lat poradnik Fortnite Battle Royale Hacks: Advanced Strategies skupia się na nieco bardziej zaawansowanych strategiach. Ten poradnik dla zaawansowanych graczy z pewnością:- pomoże im zgłębić sposoby wykorzystywania poszczególnych broni dostępnych grze- zaoferuje im zaawansowane strategie dotyczące miejsca lądowania na wyspie i szybkiego zbierania broni i amunicji- podpowie im niebanalne rozwiązania dotyczące przetrwania w finałowym kole, kiedy tereny nadające się do życia są niewielkie, a walczy jedynie garstka żołnierzy- zasugeruje, w jaki sposób skonfigurować kontrolery, by imponować celnością i szybkością podczas walki- przyjrzy się możliwościom modyfikacji wyglądu postaci.Jeśli gracz zdoła przeżyć na tyle długo, by znaleźć się w finałowym kole, będzie musiał zmienić taktykę. Ten poradnik pomoże bardziej doświadczonym graczom przygotować się (zawczasu) na wydarzenia z końca gry, a także doradzi im, jak zostać ostatnim żywym żołnierzem na placu boju. I jak szybko projektować i budować wysokie i bezpieczne fortece. Jak atakować ostatnich przeciwników i jak bronić się przed ich atakami, kiedy w ostatnim zrywie rzucają się na ich szaniec. Poradnik ten wyjaśni również, jak sprawdzić się w nowych trybach rozgrywki, które pozwalają graczom na zabawę w parach czy czteroosobowych drużynach.

Okładka miękka Rok wydania 2019. Fortnite's Battle Royale is a free PVP mode that is now available on PS4, Xbox One, Switch, and PC. Players can now test their skills in a hundred-player game of survival of the fittest where a ... Three easy strategies for winning a game of Fortnite.

Super Sprzedawcy. Okładka miękka Rok wydania 2019. Fortnite's Battle Royale is a free PVP mode that is now available on PS4, Xbox One, Switch, and PC.

POWIĄZANE KSIĄŻKI