Związek partnerski. Rozmowy o Polsce

Związek partnerski. Rozmowy o Polsce - Marcin Anaszewicz | Freeangle.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Marcin Anaszewicz
WYMIAR
5,80 MB
NAZWA PLIKU
Związek partnerski. Rozmowy o Polsce.pdf
ISBN
1885156426900

OPIS

Prywatnie - są parą. Zawodowo - zmieniają Polskę. Ona jeszcze do niedawna była zastępczynią Rzecznika Praw Obywatelskich Adama Bodnara. Jest radczynią prawną i legislatorką, od lat walczy o równość i przeciwdziała dyskryminacji. Teraz jest jedną z twarzy partii Wiosna. On to prawnik, politolog, przez lata w biznesie i administracji, najbliższy współpracownik Roberta Biedronia, z którym zmieniał Słupsk w progresywne miasto, a teraz będą zmieniać cały kraj.Dr Sylwia Spurek i dr Marcin Anaszewicz od dwudziestu lat realizują swoje ambicje, marzenia i ideały. Pomimo że ich styl życia odbiega od stereotypowych wyobrażeń Polek i Polaków (a może właśnie dlatego), są szczęśliwi i mogą stać się inspiracją dla wielu rówieśniczek i rówieśników.Jaka jest ich recepta na sukces, dobry związek i - przede wszystkim - szczęśliwą Polskę?Cały zysk ze sprzedaży książki autorzy przekażą na rzecz fundacji Viva!Przyjaźnimy się już 17 lat, ale nigdy nie dowiedziałem się tyle o ich doświadczeniach, marzeniach i pomysłach na Polskę, co z tej książki.Robert BiedrońTo prawdziwa przyjemność czytać rozmowę dwóch kochających się i szanujących osób, które działając w przestrzeni publicznej, potrafią przenieść do niej swoje wartości. Książka doskonale ilustruje popularne hasło drugiej fali feminizmu: „prywatne jest polityczne”, bo to, co robimy na co dzień i jak żyjemy, wpływa na społeczeństwo.dr Sylwia ChutnikWiele lat temu Jacek Kuroń powiedział mi, że przepisem na dobry związek jest wspólna pasja. Pasją Sylwii i Marcina jest zmiana Polski, Europy i świata na lepsze miejsce do życia dla słabszych i dyskryminowanych, nie tylko ludzi, ale też zwierząt. To o tym z wielkim zaangażowaniem rozmawiają w tej książce. Polecam ją, bo nie tylko świetnie się ją czyta, ale przede wszystkim daje ona nadzieję na zmiany. Ta nadzieja jest tym większa, że dla obojga czynienie świata lepszym nie jest zajęciem teoretycznym. Robili i robią to w praktyce. I to od dawna.Adam Wajrak

Oceń ten produkt jako pierwszy. Autorzy: Marcin Anaszewicz, Sylwia Spurek; Kategorie: Książki / literatura faktu / felieton i reporta ... Związek partnerski Rozmowy o Polsce Autorzy: Marcin Anaszewicz, Sylwia Spurek.

W zależności od jurysdykcji, regulacje prawne ... "BYSTRZAK" sklep z zabawkai edukacyjnymi. Oferujemy Państwu wyjątkowe zabawki edukacyjne w przystępnej cenie.

POWIĄZANE KSIĄŻKI