Sudety. Przewodniki z górskiej półki. Wydanie 4

Sudety. Przewodniki z górskiej półki. Wydanie 4 - Krzysztof Rostek | Freeangle.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Krzysztof Rostek
WYMIAR
10,50 MB
NAZWA PLIKU
Sudety. Przewodniki z górskiej półki. Wydanie 4.pdf
ISBN
6350665398819

OPIS

Niespotykane nigdzie indziej w Polsce skalne formacje i labirynty, grzmiące wodospady, tajemniczo zamglone torfowiska, skryte w lasach rejony wspinaczkowe, podziemne sztolnie i korytarze, imponujące twierdze, kilometry tras narciarskich - to wszystko przyciąga w Sudety turystów o różnych zainteresowaniach. Właśnie dla nich powstał niniejszy przewodnik. Propozycje tras opatrzone są profilami wysokości i informacjami praktycznymi, które ułatwią zaplanowanie ciekawej wycieczki odpowiedniej dla każdego miłośnika górskich wędrówek, a także turystów poruszających się samochodem, rowerem, a nawet konno.W przewodniku:20 tras pieszych2 trasy samochodowetrasa rowerowatrasa konnaprofile wysokościszczegółowe mapy trasatlas Sudetów 1:75 000poradnik jak przygotować się do wędrówkiinformacje praktyczne i krajoznawcze

Wydanie 4. Do końca dnia (21.06.2020) za Bezdroża oferują codziennie inny ebook o 30% taniej.

Wydanie 4, ISBN 9788328353633, Natalia Figiel, Paweł Klimek, Krzysztof Rostek, Niespotykane nigdzie indziej w Polsce skalne formacje i labirynty, grzmiące wodospady, tajemniczo zamglone torfowiska, skryte w lasach rejony wspinaczkowe, podziemne sztolnie i korytarze, imponujące twierdze, kilometry tras narciarskich - to wszys... Sudety. Przewodniki z górskiej półki.

POWIĄZANE KSIĄŻKI