Słoneczniki po burzy. Saga rodziny z Ogrodowej. Tom 1

Słoneczniki po burzy. Saga rodziny z Ogrodowej. Tom 1 - Ewelina Maria Mantycka | Freeangle.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Ewelina Maria Mantycka
WYMIAR
9,77 MB
NAZWA PLIKU
Słoneczniki po burzy. Saga rodziny z Ogrodowej. Tom 1.pdf
ISBN
7202787230170

OPIS

Pierwsza część barwnej sagi rodzinnej, osadzonej w realiach współczesnej polskiej wsi.Liliana Kłosowska-Maj po pięciu latach trwania w toksycznym małżeństwie postanawia uciec z wielkiego miasta, by jej córeczka mogła wychowywać się w innym, pozbawionym wiecznego strachu, środowisku. Wprowadza się do rodzinnego dworku, gdzie spędziła dzieciństwo. Nawiedzony dwór prababki Rozalii, zwanej „Czarownicą z Ogrodowej”, staje się spokojną przystanią dla matki i córki. Choć wszystko zdaje się pomyślnie układać, a na horyzoncie pojawia się nowe uczucie, natrętnie powracają wspomnienia przeszłości, a stare domostwo kryje w swoich zakamarkach okrutne tajemnice, legendy i wiele wylanych łez.Losy Kai i Lilki to początek opowieści o różnych pokoleniach, problemach i losach rodziny z Ogrodowej.

CD Pierwsza część barwnej sagi rodzinnej, osadzonej w realiach współczesnej polskiej wsi.Liliana Kłosowska-Maj po pięciu latach trwania w toksycznym małżeństwie postanawia uciec z wielkiego miasta, by jej córeczka mogła wychowywać się w innym, pozbawionym wiecznego strachu, środowisku. ☞ Ebook - epub, mobi. Saga rodziny z Ogrodowej Tom 1.

Wydawca: Heraclon International. Książki możesz posłuchać na dowolnym smartfonie, tablecie czy komputerze.

POWIĄZANE KSIĄŻKI