Dyplomatyczny cicer cum caule

Dyplomatyczny cicer cum caule PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
WYMIAR
4,51 MB
NAZWA PLIKU
Dyplomatyczny cicer cum caule.pdf
ISBN
8588622527369

OPIS

„Kilkadziesiąt lat pracy autora w polskiej służbie zagranicznej zaowocowało zbiorem kapitalnych wypisów z powszechnej – często tej mniej oficjalnej – historii dyplomacji. Prezentowane są różne kraje, postaci, fragmenty rozmów, przykłady podejmowanych decyzji. Nie brakuje humoru.Smakowite – czekamy na dalszy ciąg”.Anna i Andrzej Magierscy„Nie jest wielkim dyplomatą ten, kto uzyskuje wiele, bo stoi za nim potęga, ale ten, kto siadając do gry, uzyskuje wiele, mimo że ma słabe karty. By tak się jednak stało, trzeba poza wiedzą, profesjonalizmem i zgranym zespołem mieć coś, co wydawałoby się proste, a czego tak wielu nawet w codziennym życiu nie potrafi. Umieć rozmawiać. Zjednywać sobie przyjaciół i stępiać niechęć wrogów. Lubić nawet tych, którym się za grosz nie ufa. Mieć urok, dzięki któremu nabywa się łatwość zdobywania informacji. Książka ambasadora Jakuba T. Wolskiego jest opowieścią o tym, co, mimo iż pozornie nieuchwytne, odróżnia rzemieślników dyplomacji od artystów. Bo dyplomacja jest sztuką”.Witold JuraszOnet, „Dziennik Gazeta Prawna”„Ten jakże trafnie dobrany zbiór tekstów, unikalny na gruncie polskiej literatury, polecam jako lekturę obowiązkową zarówno dla tych, którzy profesjonalnie zajmują się dyplomacją, jak i tych, którzy incydentalnie mają do czynienia z tą problematyką”.prof. Janusz Symonides

Sprawdź też inne ebooki w księgarni Publio.pl. Kupuj leganie, nie chomikuj. Dyplomatyczny groch z kapustą, czyli siedemdziesiąt siedem opowieści i anegdot dotyczących historii, przypadków oraz osobistości świata dyplomacji.

Przeczytaj recenzję Dyplomatyczny cicer cum caule. Zamów dostawę do dowolnego salonu i zapłać przy odbiorze! Dyplomatyczny cicer cum caule już od 21,90 zł - od 21,90 zł, porównanie cen w 27 sklepach.

POWIĄZANE KSIĄŻKI