50 twarzy Tindera

50 twarzy Tindera - Joanna Jędrusik | Freeangle.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Joanna Jędrusik
WYMIAR
3,85 MB
NAZWA PLIKU
50 twarzy Tindera.pdf
ISBN
2574683941635

OPIS

Szukasz sensu na jedną noc? A może seksu na całe życie? Polizwiązku z kilkoma fajnymi osobami? Stałej, monogamicznej relacji? Dalej nie możesz znaleźć miłości? A może była, ale się skończyła?Na Tinderze możesz znaleźć to wszystko, a nawet więcej.Asia Jędrusik korzystała z tej apki tak intensywnie, że momentami aż bolał ją kciuk od przewijania potencjalnych partnerów. I tylko raz umówiła się na randkę z fanem Breivika.Czytając jej przygody na przemian chce się płakać i wybucha się śmiechem. Nie zdziw się jednak, gdy w przezabawnie opisywanych przez nią randkach, odnajdziesz portrety osób przypominające twoich znajomych.50 twarzy Tindera to fascynujący autobiograficzny reportaż o poszukiwaniu bliskości, seksu i sensu, praktyczny poradnik randkowania i obsługi relacji damsko-męskich.

+ 3 CeneoPunkty Za wystawienie opinii otrzymasz 3 CeneoPunkty. 50 twarzy Tindera - Ceny już od 27,92 zł Porównaj ceny i zobacz opinie w 4 sklepach. Zobacz inne E-historia i literatura faktu, najtańsze i najlepsze oferty tylko na Ceneo.pl 50 twarzy tindera to żaden poradnik, opis na okładce jest strasznie mylący.

Książka jest bardziej pamiętnikiem ze spotkań, w którym autorka opisuje, kto był fajny, kto nie, która randka skończyła się na jednym piwie, a kto w jej życiu zagościł na dłużej. Okładka wspomina o „praktycznym poradniku randkowania". 50 twarzy Tindera to fascynujący autobiograficzny reportaż o poszukiwaniu bliskości, seksu i sensu, praktyczny poradnik randkowania i obsługi relacji damsko-męskich.

POWIĄZANE KSIĄŻKI