Zagłada caratu

Zagłada caratu Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
WYMIAR
6,66 MB
NAZWA PLIKU
Zagłada caratu.pdf
ISBN
1166672588874

OPIS

Rosyjska rewolucja bolszewicka z 1917 roku otworzyła komunizmowi drogę do Europy. Na obszarach dawnego cesarstwa komuniści oparli swoją władzę na krwawym terrorze, bezprawiu, prześladowaniu religii. Mocarstwa europejskie z powodu wzajemnej nieufności i chęci eksploatowania wyjątkowych bogactw Rosji, nie skoordynowały w samym początku wspólnych wysiłków dla zniszczenia tego ogólnego niebezpieczeństwa. Jednymi z pierwszych ofiar nowej władzy stali się ostatni członkowie dynastii Romanowów – car Mikołaj II, jego żona Aleksandra oraz pięcioro dzieci.Jan Jacyna, będąc przez szereg lat nie tylko widzem, ale i uczestnikiem doniosłych wypadków, które zaszły na terenie Petersburga, opisuje jak doszło do upadku władzy carskiej, analizuje błędy popełniane przez całe lata przez rządzących oraz stara się wyjaśnić dlaczego wydarzenia potoczyły się w tym właśnie kierunku – ku krwawemu przewrotowi.

Mocarstwa europejskie z powodu wzajemnej nieufności i chęci... Rosyjska rewolucja bolszewicka z 1917 roku otworzyła komunizmowi drogę do Europy. Na obszarach dawnego cesarstwa komuniści oparli swoją władzę na krwawym terrorze, bezprawiu, prześladowaniu religii. Sprawdź niskie ceny i kup Zagłada caratu w księgarni internetowej tantis.pl ⭐ Szybka wysyłka! Kup teraz na Allegro.pl za 18 zł - Zagłada caratu, Jan Jacyna z miasta Kraków.

Sprawdź! Zagłada caratu. Autor: Jan Jacyna (1864-1930) Wydawcy: Wydawnictwo LTW (2019) Drukarnia Antiqa (1930) ISBN: 978-83-7565-535-3.

POWIĄZANE KSIĄŻKI