Trzej Muszkieterowie. Tom 1

Trzej Muszkieterowie. Tom 1 - Aleksander Dumas | Freeangle.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Aleksander Dumas
WYMIAR
5,60 MB
NAZWA PLIKU
Trzej Muszkieterowie. Tom 1.pdf
ISBN
3569013375081

OPIS

Arcydzieło literatury francuskiej czytane przez pokolenia wielbicieli powieści z gatunku płaszcza i szpady autorstwa jednego z najsłynniejszych europejskich pisarzy.„Jeden za wszystkich, wszyscy za jednego!” – dewiza bohaterów powieści Alexandra Dumasa stała się częścią języka potocznego i znana jest na całym świecie, podobnie jak jej barwni bohaterowie. W burzliwych czasach panowania Ludwika XIII trzech muszkieterów: Athos, Porthos i Aramis oraz młody i poszukujący przygód d’Artagnan będą musieli zmierzyć się z demonicznym kardynałem Richelieu, żądnym przejęcia królewskiej władzy.

Tom 1 Książka już od 7,50 zł - od 7,50 zł, porównanie cen w 21 sklepach. Zobacz inne Powieści i opowiadania, najtańsze i najlepsze oferty, opinie.. Książka Trzej muszkieterowie.

Cykl: Trzej muszkieterowie (tom 1) Średnia ocen: ... Trzej muszkieterowie Dwadzieścia lat później Tom 1. ISBN: 978-83-7623-962-.

POWIĄZANE KSIĄŻKI