Kłopoty mnie kochają. Seria Kronika pechowych wypadków. Tom 1

Kłopoty mnie kochają. Seria Kronika pechowych wypadków. Tom 1 - Joanna Szarańska | Freeangle.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Joanna Szarańska
WYMIAR
8,37 MB
NAZWA PLIKU
Kłopoty mnie kochają. Seria Kronika pechowych wypadków. Tom 1.pdf
ISBN
9565096103720

OPIS

Zojka jest początkującą dziennikarką i marzy o tym, żeby wreszcie zainteresowała się nią redakcja jakiejś popularnej gazety. Ale nie jako podejrzaną o zabójstwo!Pędząc na pociąg, tylko na chwilę spuszcza z oka torebkę, a potem znajduje w niej osobliwy dowód zbrodni wciśnięty do ciasta z kremem. Zojka ląduje na pierwszym miejscu listy podejrzanych i musi czym prędzej wyplątać się z tej afery. Niestety, wyjątkowo irytujący redaktor lokalnej gazety już zwęszył sensację…Jakby tego było mało, Zojka musi jeszcze zażegnać konflikt z przystojnym, choć gburowatym sołtysem i przekonać kuzynkę, że wcale nie zamierzała podrywać jej narzeczonego.Joanna Szarańska wzruszyła i rozbawiła tysiące czytelników „Czterech płatków śniegu”. Teraz powraca z nową serią komedii romantyczno-kryminalnych. Zojka i jej niefart gwarantują błyskawiczną poprawę humoru!

Publikacja dostępna jest również w formie elektronicznej. Książka Kłopoty mnie kochają Kronika pechowych wypadków, Tom 1, pochodzi z wydawnictwa Czwarta Strona. Autorem książki jest Joanna Szarańska.

Promocje nawet do -35%. Sprawdź! Sprawdź niskie ceny i kup Kłopoty mnie kochają Kronika pechowych wypadków Tom 1 w księgarni internetowej tantis.pl ⭐ Szybka wysyłka! 10 lutego 2021, środa: ilość produktów w dziale książki: 127 889, Zobacz mapę kategorii: książki Książka: Kłopoty Mnie Kochają Kronika Pechowych Wypadków Tom 1, autor: Joanna Szarańska, ostatnia aktualizacja dostępności produktu: 2 lutego 2021, książka w ofercie od: 9 stycznia 2018 Skończywszy „Kalinę w malinach", poszłam za ciosem i od razu zabrałam się za kolejną serię Joanny Szarańskiej, tym razem „Kronikę pechowych wypadków", którą otwiera pierwszy tom pt.

POWIĄZANE KSIĄŻKI