Idealna matka

Idealna matka - Aimee Molloy | Freeangle.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Aimee Molloy
WYMIAR
3,78 MB
NAZWA PLIKU
Idealna matka.pdf
ISBN
7725642447551

OPIS

Hipnotyzujący thriller psychologiczny opowiadający o grupie młodych matek, których losy niespodziewanie się splatają, gdy jedno z dzieci znika w tajemniczych okolicznościach.Wypad do baru. Kilka drinków. Parę chwil wytchnienia. Czy to taka wielka zbrodnia?Nazywają się Majowe Mamy i należą do klubu świeżo upieczonych matek, które urodziły swoje pociechy w tym samym miesiącu. Dwa razy w tygodniu spotykają się w jednym z brooklyńskich parków, by wesprzeć się w trudach macierzyństwa.Pewnego razu, umęczone nadmiarem obowiązków i codzienną rutyną, umawiają się na wspólne wyjście na miasto. Winnie, samotna matka, która nigdy wcześniej nie zostawiła swojego sześciotygodniowego synka Midasa pod opieką niani, w końcu uległa namowom koleżanek, przekonujących ją, że nic złego się nie stanie. Tej czerwcowej nocy dochodzi jednak do tragedii: Midas zostaje porwany.Kolejne trzynaście dni wypełniają gorączkowe poszukiwania, podczas których na jaw wychodzą dawno skrywane sekrety, więzy małżeńskie zostają wystawione na próbę, a przyjaźnie zerwane.

Zobacz inne Literatura sensacyjna i grozy, najtańsze i najlepsze oferty, opinie.. Matka Nieidealna. 51 868 osób lubi to · 177 osób mówi o tym.

Pojawia się z naręczem mopów i wiader, kiedy jej zadbane rówieśniczki spieszą się na lunch z przyjaciółkami, zajęcia p Matka idealna ciągle podkreśla, że idealna nie jest, no ale… Jej szkrab od dawna nie pije z butelki, bo to wstyd i hańba. Na nocnik siada, odkąd skończył półtora roku, nie to co inne dzieci… Chodzi od dziesiątego miesiąca życia, od drugiego roku jeździ na rowerze… Wszystko zawsze przed innymi robił… Książka "Matka (prawie) idealna" to książka, która opowiada o normalnej kobiecie, która otrzymała dar od losu na lepsze i dostatnie życie.

POWIĄZANE KSIĄŻKI