Czy wróżka zębuszka istnieje?

Czy wróżka zębuszka istnieje? - Marta H. Milewska | Freeangle.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Marta H. Milewska
WYMIAR
12,67 MB
NAZWA PLIKU
Czy wróżka zębuszka istnieje?.pdf
ISBN
6763835818128

OPIS

Czy dorośli są chodzącymi ideałami? Raczej nie (tylko im tego nie mówcie). Dorośli wcale nie są tacy nieomylni i poważni, na jakich chcieliby wyglądać. Dlaczego? Bo nikt nie jest idealny. Ani dziecko, ani dorosły. Każdy ma też prawo do bycia sobą. I do popełniania błędów. Jest jeszcze coś – każdy dorosły był kiedyś dzieckiem. Możliwe, że bał się pająków, robił błędy ortograficzne, cierpiał z powodu swojego wyglądu, może nawet zdarzało mu się zsikać do łóżka. Serio! A co ma z tym wspólnego wróżka zębuszka? Dobre pytanie! Od niej wszystko się zaczęło…

Kornela Makuszyńskiego - poinformowała ... Czy wróżka zębuszka istnieje? Czy dorośli są chodzącymi ideałami? Raczej nie (tylko im tego nie mówcie). Dorośli wcale nie są tacy nieomylni i poważni, na jakich chcieliby wyglądać.

W dziecięcym świecie jest to częst Książka Marty H. Milewskiej „Czy wróżka zębuszka istnieje" otrzymała nagrodę czytelników 27.

POWIĄZANE KSIĄŻKI