Smakoterapia 3. Spiżarnia

Smakoterapia 3. Spiżarnia - Iwona Zasuwa | Freeangle.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Iwona Zasuwa
WYMIAR
8,94 MB
NAZWA PLIKU
Smakoterapia 3. Spiżarnia.pdf
ISBN
4476352202762

OPIS

Kiedy zaczynasz świadome odżywianie, natrafiasz na szereg wyzwań. Skąd wziąć wysokiej jakości produkty? Co tak naprawdę jeść? Jak gotować? A finalnie – jak na to wszystko znaleźć czas?Z pomocą przyjdzie Ci Smakoterapia 3, czyli książka, która pomoże zorganizować spiżarnię! Dzięki niej zawsze znajdziesz w domu co nieco: nie tylko drobne przegryzki, smakołyki i przyprawy, ale i całkiem solidne posiłki. Przygotowując kilka razy w roku zdrowe domowe półprodukty, znacząco zminimalizujesz czas poświęcany na codzienne stanie przy garach i zyskasz pewność, że to, co postawisz na stole, będzie jest nie tylko smaczne, ale i doskonałej jakości!

Skąd wziąć wysokiej jakości produkty? Co tak naprawdę jeść? Jak gotować? A finalnie - jak na to wszystko znaleźć czas? Z pomocą przyjdzie Ci "Smakoterapia 3", czyli książka, która pomoże zorganizować spiżarnię! SMAKOTERAPIA 3 SPIŻARNIA - Iwona Zasuwa Akcesoria do kuchni już od 26,60 zł - od 26,60 zł, porównanie cen w 42 sklepach. Zobacz inne Kulinaria, najtańsze i najlepsze oferty, opinie.. Książka Smakoterapia 3.

Wymiary: 16.5 x 24.0. Wysyłamy w 24h - to znaczy, że taki produkt mamy w magazynie i wyślemy go w ciągu 24 godzin w dni robocze (1 dzień roboczy) od momentu złożenia zamówienia. Smakoterapia 3.

POWIĄZANE KSIĄŻKI