Myśmy się uodpornili. Rozmowy o dojrzałości

Myśmy się uodpornili. Rozmowy o dojrzałości - Jerzy Stuhr | Freeangle.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Jerzy Stuhr
WYMIAR
4,95 MB
NAZWA PLIKU
Myśmy się uodpornili. Rozmowy o dojrzałości.pdf
ISBN
2597227591511

OPIS

Bez patosu. Za to z ironią, dystansem, a przede wszystkim z dużą dawką mądrościJerzy Stuhr, legenda polskiego kina, oraz ks. Andrzej Luter, przyjaciel artystów i krytyk filmowy, w prywatnej rozmowie odsłaniają przed czytelnikami sposoby na to, jak uodpornić się na świat.O nieodpowiedzialnej młodościOszalonej dojrzałościO kultowych filmachO walce z chorobąO polskim społeczeństwie„Myśmy się uodpornili” – podsumowują.W tej książce znajdziecie:- Poradnik dla Potencjalnego Pacjenta – zbiór myśli spisanych przez Jerzego Stuhra.- Zestawy pigułek uodporniających: filmy, powieści, dzieła teatralne i utwory muzyczne.Przeczytałam jednym tchem. W dwie noce. I jestem „u siebie”, bardzo za to dziękuję obu panom. Jurek – kocham.Krystyna JandaOsobliwa podróż przez ważne wydarzenia w kraju, w sztuce, w Kościele, w życiu... Warto się w nią wybrać! Rozmowa księdza z artystą, pełna ciekawych,dających do myślenia spostrzeżeń.Danuta Stenka

Autor: Jerzy Stuhr. Kategorie: Książki / literatura faktu / wywiad. Myśmy się uodpornili.

Nazwa: Myśmy się uodpornili Rozmowy o dojrzałości Autor: Jerzy Stuhr, ks. Andrzej Luter Wydawnictwo: WAM Kod paskowy: 9788327721242 Ilość stron: 176 Format: 12,4 x 19,4 cm Oprawa: twarda Waga: 0.3 kg Kup teraz na Allegro.pl za 26,83 zł - Myśmy się uodpornili.

POWIĄZANE KSIĄŻKI