Singapur (Pascal My Travel)

Singapur (Pascal My Travel) - praca zbiorowa | Freeangle.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
praca zbiorowa
WYMIAR
12,73 MB
NAZWA PLIKU
Singapur (Pascal My Travel).pdf
ISBN
9535176834168

OPIS

Marzenia są po to, by je spełniać!Pascal My Travel to osobisty przewodnik, jakiego dotąd nie było. Chłoń klimat miasta, wsłuchaj się w jego melodię. Odkrywaj Singapur i baw się w swoim rytmie.Architektura i design#marinabaysands – chyba wszyscy znają ten wspaniały hotel z niesamowitym basenem na 57. piętrze.Lokalna kuchnia#chillicrab – kto nie zjadł kraba w ostrym sosie, ten nie był w Singapurze.Co przywieźć z podróży i shopping#merlion – kubek z Merlionem, notes z Merlionem, figurkę Merliona...Trasy spacerowe, rowerowe i do biegania#pulauubin – coś dla ciała i coś dla ducha: wycieczka rowerowa połączona z kontemplacją przyrody.Atrakcje zupełnie za darmo#gardensbythebay – po futurystycznych singapurskich ogrodach nad zatoką spaceruje się zupełnie za darmo.Odkrywaj Singapur tak jak lubisz!

Przewodnik niezbędny przed wyjazdem, w trakcie podróży, jak i po Pascal My Travel. BARCELONA.

BARCELONA. Marzenia są po to, by je spełniać! „Pascal My Travel" - nowa seria osobistych przewodników! Chłoń klimat miasta, wsłuchaj się w jego melodię.

POWIĄZANE KSIĄŻKI