O Stephenie Hawkingu, czarnej dziurze i myszach podłogowych

O Stephenie Hawkingu, czarnej dziurze i myszach podłogowych - Katarzyna Ryrych | Freeangle.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Katarzyna Ryrych
WYMIAR
10,64 MB
NAZWA PLIKU
O Stephenie Hawkingu, czarnej dziurze i myszach podłogowych.pdf
ISBN
9646327559027

OPIS

Piotrek dotąd był po prostu Bratkiem, młodszym bratem swojego brata. To Stefan, unieruchomiony w łóżku przez tajemniczą chorobę, nauczył go wszystkiego, odkrył przed nim świat. Ale teraz coś się zmienia. Bratek zaczyna mieć tajemnice, własne bójki w szkole i przyjaciół. Już nie jest Bratkiem – staje się Piotrkiem. Kimś ważnym, samodzielnie myślącym, niezależnym od mamy i brata. Zadziwiająca jest ta zmiana i… naprawdę wspaniała!Tytuł może trochę przydługi, ale niektórzy nawet takie lubią. A zawartość - niezwykła. Niezwykła historia dwóch braci opowiedziana przez młodszego z nich. Jak każda dobra historia, nie kończy się ona razem z książką, pozostawia przestrzeń dla naszej ciekawości i wyobraźni. Chciałoby się krzyknąć: Autorko! dlaczego tak przerwałaś w pół słowa? Siadaj i pisz dalej! Ale nawet jeśli to uczynimy, nie wystarczy cierpliwości, żeby czekać na skutek. Sami zabieramy się za obmyślanie dalszych losów Piotra i Stefana...Joanna PapuzińskaMądra i wzruszająca opowieść o trudach dojrzewania, o samotności i obliczach więzi braterskiej. Wrażliwy młody chłopiec musi zmierzyć się z wyzwaniami codzienności, stawić czoła problemom, które go przerastają, odpowiedzieć na najtrudniejsze pytania. Książka napisana z ogromnym wyczuciem psychologicznym, oryginalna i refleksyjna. Zapada głęboko w pamięć.

⇨ Zobacz i zamów z dostawą już od 5,99 zł Promocje nawet do -50%, kliknij i sprawdź > Pochłonęła mnie ta książka, jak tytułowa Czarna Dziura. Na szczęście wróciłam do rzeczywistości i oznajmiam, że lektura O Stephenie Hawkingu, Czarnej Dziurze i myszach podpodłogowych...

Zamów dostawę do dowolnego salonu i zapłać przy odbiorze! Książka O Stephenie Hawkingu, czarnej dziurze i myszach podłogowych do kupienia na dobreksiazki.pl za jedyne 19,77 zł (Rabat 27%). Autor: Ryrych Katarzyna, wydawnictwo: Literatura. Ebook + książka O Stephenie Hawkingu, czarnej dziurze i myszach podłogowych, Katarzyna Ryrych.

POWIĄZANE KSIĄŻKI