Gdy opadły emocje

Gdy opadły emocje - Aneta Krasińska | Freeangle.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Aneta Krasińska
WYMIAR
8,46 MB
NAZWA PLIKU
Gdy opadły emocje.pdf
ISBN
7821865661077

OPIS

Spotkanie po latach może skutkować sporą dawką emocji i zmianą życiowych planów.Marcelina jest mężatką wychowującą nastoletnie bliźnięta. Bywa przytłoczona codziennymi obowiązkami. Od czasu do czasu jej przyjaciółka Magda próbuje to zmienić. Tym razem namawia koleżankę do udziału w imprezie zorganizowanej dwadzieścia lat po maturze. Spotkanie otwiera niezabliźnione rany.Gdy opadły emocje to pierwsza część trylogii. Każdy tom poświęcony jest rozterkom innej osoby w związku z wydarzeniami z czasów liceum, gdy tworzyli zgraną grupę z nadzieją patrzącą w przyszłość.W przygotowaniu: Gdy nadeszło życie i Gdy powrócił spokój.

Książka Gdy opadły emocje pochodzi z wydawnictwa Szara Godzina ... Gdy opadły emocje to pierwsza część trylogii. Każdy tom poświęcony jest rozterkom innej osoby w związku z wydarzeniami z czasów liceum, gdy tworzyli zgraną grupę z nadzieją patrzącą w przyszłość.

W przygotowaniu: "Gdy nadeszło życie" i "Gdy powrócił spokój". ,,Gdy opadły emocje" - Aneta Krasińska [Recenzja] Spotkanie klasowe po latach to trudny krok… Szczególną odwagą wykazać się muszą osoby, które od lat skrywają w sercu silne emocje: urazy, żale, nigdy nie wyjaśnione sytuacje, błędne decyzje. Gdy opadły emocje to pierwsza część trylogii. Każdy tom poświęcony jest rozterkom innej osoby w związku z wydarzeniami z czasów liceum, gdy tworzyli zgraną grupę z nadzieją patrzącą w przyszłość.

POWIĄZANE KSIĄŻKI