Floryda i Miami (Pascal Lajt)

Floryda i Miami (Pascal Lajt) - Teresa Stachowiak | Freeangle.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Teresa Stachowiak
WYMIAR
6,57 MB
NAZWA PLIKU
Floryda i Miami (Pascal Lajt).pdf
ISBN
1316584623541

OPIS

Plaże: Key West i South BeachParki tematyczne – zabawa dla każdegoThe Key Lime FestivalKubańska kanapka czy margarita?Gdzie kupić uszy Myszki Miki?Co łączy Ernesta Hemingwaya i Sylwestra Stallone?Kiedy można zjeść lunch z astronautą?Floryda, czyli nowe spojrzenie na najbardziej słoneczny stan USA.Po wyjeździe z Pascalem będziesz wracał wspomnieniami do Miami.Floryda to słoneczne, piaszczyste plaże, surferzy ślizgający się na falach, tropikalna przyroda, ogromne parki rozrywki, fascynująca technika kosmiczna i wyścigi samochodowe. Zimą można tu uciec od mrozów, by wygrzać się w słońcu i delektować słynnym deserem Key Lime Pie. Różnorodność etnicznych kuchni, świeże ryby oraz dojrzewające w słońcu tropikalne owoce inspirują szefów kuchni, którzy przyjeżdżają do Sunshine State z całego świata, aby tworzyć niepowtarzalne kulinarne majstersztyki. Czyż można znaleźć wspanialsze miejsce, by spełnić marzenie o cudownej podróży, oderwać się od codzienności i zabawić? Kto był na Florydzie, ten już zna odpowiedź.Teresa Stachowiak, autorka przewodnika

Floryda to słoneczne, piaszczyste plaże, surferzy ślizgający się na falach, tropikalna przyroda, ogromne parki rozrywki, fascynująca technika kosmiczna i wyścigi samochodowe. Plaże: Key West i South Beach Parki tematyczne zabawa dla każdego The Key Lime Festival Kubańska kanapka czy margarita? Gdzie kupić uszy Myszki Miki? Co łączy Ernesta Hemingwaya i Sylwestra Stallone? Kiedy można zjeść ... Pascal Lajt Floryda i Miami (Teresa Stachowiak). ⇨ Zobacz i zamów z dostawą już od 6,99 zł Promocje nawet do -50%, kliknij i sprawdź > Szczegóły: Floryda i Miami Pascal Lajt - Stachowiak Teresa.

Najlepsze produkty w przystępnych cenach kupisz tylko tutaj ! Floryda, czyli nowe spojrzenie na najbardziej słoneczny stan USA. Po wyjeździe z Pascalem będziesz wracał wspomnieniami do Miami.

POWIĄZANE KSIĄŻKI