TumTum. Dudniący słoń

TumTum. Dudniący słoń - Anya Damiron | Freeangle.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Anya Damiron
WYMIAR
3,55 MB
NAZWA PLIKU
TumTum. Dudniący słoń.pdf
ISBN
1027232921169

OPIS

Żył sobie kiedyś słoń, który był duży. Był tak wielki, że prawie nie mógł chodzić. Tum! TUM! Jego kroki zawsze dudniły: Tum! TuUuM! TuUuM! TuUuM! I tak właśnie miał na imię: Tumtum. Kroki Tumtuma było słychać z bardzo daleka w caaaaałej dżungli. Kiedy się zbliżał, trzęsła się ziemia. Pozostałe zwierzęta były przerażone, gdy zaczynało rozbrzmiewać TuUuM! TuUuM! Dlatego Tumtum czuł się samotny. Aż nadszedł dzień, w którym wszystko się zmieniło. Odważna Osa usłyszała, jak Tumtum narzekał na swoją samotność i postanowiła mu pomóc. Wzleciała wysoko, bardzo wysoko, aby się rozpędzić i ze wszystkich sił użądliła Tumtuma w zadek! A co było dalej, wiedzą tylko ci, którzy to widzieli.

Stan: nowy. Allegro.pl - Radość zakupów i bezpieczeństwo dzięki Programowi Ochrony Kupujących! Tumtum - Dudniący słoń, Wydawnictwo Dwukropek.

⇨ Zobacz i zamów z dostawą już od 6,99 zł Promocje nawet do -50%, kliknij i sprawdź > €8.61 - Żył sobie kiedyś słoń, który był duży. Był tak wielki, że prawie nie mógł chodzić.

POWIĄZANE KSIĄŻKI