Nietoperz i suszone cytryny

Nietoperz i suszone cytryny - Marcin Meller | Freeangle.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Marcin Meller
WYMIAR
6,34 MB
NAZWA PLIKU
Nietoperz i suszone cytryny.pdf
ISBN
5400416268816

OPIS

Zbiór felietonów jednego z najbardziej popularnych dziennikarzy w Polsce.Teksty pochodzące z lat 2016–2019 okraszone zostały barwnymi anegdotami o świecie mediów, opowieściami o miłości, polityce i straconych szansach, a także o ulubionych Mazurach i piłce nożnej. O dzieciach i ojcach, lizusach i romantykach, zachwytach i irytacjach, małych przyjemnościach oraz wielkich cierpieniach, o radości życia i niezgodzie na draństwo. No i o tym, jak niegdyś miało się virahę i brabant.Marcin Meller – historyk z wykształcenia, dziennikarz. Od 2003 do 2012 roku redaktor naczelny magazynu „Playboy”. Gospodarz Drugiego Śniadania Mistrzów w TVN24 i współprowadzący Dzień Dobry TVN. Felietonista „Newsweek Polska”. W 2013 r. opublikował bestsellerowy zbiór reportaży Między wariatami. Opowieści terenowo-przygodowe, a w 2016 r. – wybór felietonów Sprzedawca arbuzów.

Pobierz 'Nietoperz i suszone cytryny' w formacie mobi, epub. Sprawdź też inne ebooki w księgarni Publio.pl.

Teksty pochodzące z lat 2016-2019 okraszone zostały barwnymi anegdotami o świecie mediów, opowieściami o miłości, polityce i straconych szansach, a także o ulubionych Mazurach i piłce nożnej. Nietoperz i suszone cytryny to zbiór felietonów publikowanych w Newsweeku (i tych kilku, których z różnych przyczyn w Newsweeku zabrakło) w latach 2016-2019. Kilka z nich jest punktem wyjścia do dość obszernych dygresji na tematy wszelakie.

POWIĄZANE KSIĄŻKI