Zagadkowa klepsydra. Seria Niezwyczajni

Zagadkowa klepsydra. Seria Niezwyczajni - Jennifer Bell | Freeangle.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Jennifer Bell
WYMIAR
9,7 MB
NAZWA PLIKU
Zagadkowa klepsydra. Seria Niezwyczajni.pdf
ISBN
6950516682760

OPIS

Ivy i jej brat Seb wracają do tajemniczego podziemnego miasta Lundinor, i stwierdzają, że coś się zmieniło. . . Tam, gdzie wcześniej były brukowane uliczki, place i sklepy rosną bujne wiosenne kwiaty. Lecz przy tym wszystkim coś mrocznego buzuje tuż pod powierzchnią ziemi. Wszyscy mieszkańcy są niespokojni. Ivy i Seb rozumieją, że trafili na spisek, który może sprowadzić nieszczęście na każdego z Niezwyczajnych .Czy z pomocą Valiana, ich niezwykłego przyjaciela - i wyjątkowych niezwykłych przedmiotów - Ivy i Seb dadzą radę powstrzymać plany złowrogiego Dirge'a?

37,00 z ... Kup teraz na Allegro.pl za 27,99 zł - Zagadkowa Klepsydra - Jennifer Bell, Dwukropek z miasta Kielce. Stan: nowy.

Zagadkowa klepsydra. Kiedy babcia zostaje przewieziona do szpitala, jej wnuki, Ivy Sparrow i jej irytujący starszy brat Seb nawet nie przeczuwają, co ich czeka. Książka Zagadkowa klepsydra autorstwa Bell Jennifer , dostępna w Sklepie EMPIK.COM w cenie 35,49 zł .

POWIĄZANE KSIĄŻKI