Słowodzicielka

Słowodzicielka - Anna Szumacher | Freeangle.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Anna Szumacher
WYMIAR
4,6 MB
NAZWA PLIKU
Słowodzicielka.pdf
ISBN
4774363299333

OPIS

Grupa drugoplanowych bohaterów pewnej powieści fantasy wędruje w poszukiwaniu swojej fabuły„To opowieść słodka i zabawna. Z przygodami, jakie uwielbiałam, będąc nastolatką - z wyrazistymi bohaterami, pełna humoru, czasem groźna, ale jednocześnie dająca pewność, że wszystko skończy się dobrze. Do takich książek się wraca, nawet jeśli już zna się finał. Ja wrócę na pewno.”Ewa Białołęcka„Pierwsza powieść Anny Szumacher nie jest jej debiutem literackim. Czytelnicy fantastyki znają ją z publikowanych wcześniej opowiadań - dwa z nich uzyskały nominację do Nagrody im. Janusza A. Zajdla. Zademonstrowała w nich talent do rozwiązań nieoczekiwanych, zabawnych, niekiedy absurdalnych (to nie zarzut, a wyraz podziwu). W „Słowodzicielce” trójka bohaterów musi znaleźć swego dowódcę i fabułę, bo jedno i drugie powinno nadać sens ich działaniom. Cel nie jest łatwy, po drodze czekają smoki i księżniczki (tak jakby), wyrocznie, kamienne miasta sięgające nieba i wiele innych przygód. Zapewniam, że warto przeczytać.”Piotr W. Cholewa

Z przygodami, jakie uwielbiałam, będąc nastolatką - z wyrazistymi bohaterami, pełna humoru, czasem groźna, ale jednocześnie... Słowodzicielka mimo cudowności wszystkich swoich koncepcji oraz rozbuchanego potencjału z czasem zaczyna bardziej przypominać popisówkę maskującą brak pewności niż radosną i niczym nieskrępowaną zabawę z formą - taką napędzaną czystą miłością do fantastyki. Z drugiej jednak strony jest to literacki debiut, który robi ... „Słowodzicielka" to druga powieść wydana w ramach reaktywowanej po dziesięcioletniej przerwie serii „Behemot".

Z przygodami, jakie uwielbiałam, będąc nastolatką - z wyrazistymi bohaterami, pełna humoru, czasem groźna, ale jednocześnie dająca pewność, że wszystko skończy się dobrze. Opis: Słowodzicielka - Szumacher Anna. Książka nominowana do Nagrody Fandomu Polskiego im.

POWIĄZANE KSIĄŻKI