Powiększenie

Powiększenie - Andrew Mayne | Freeangle.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Andrew Mayne
WYMIAR
10,34 MB
NAZWA PLIKU
Powiększenie.pdf
ISBN
3413735149301

OPIS

Nowa powieść autora bestsellerowego "Naturalisty"!Aby schwytać drapieżnika, musisz myśleć tak jak on. A żeby to zrobić – musisz odnaleźć go w sobie... Doktor Theo Cray powraca!Życie Theo Craya po konfrontacji ze śmiertelnie niebezpiecznym mordercą nie wraca już na poprzednie tory. Karierę uniwersytecką zastąpiła praca dla amerykańskiego wywiadu, a dotychczasową anonimowość – medialny szum wokół jego osoby. Nie ma dnia, by ktoś nie prosił go o pomoc w poszukiwaniu zaginionych bliskich. Historia Williama Bostroma, zrozpaczonego ojca, którego syn zaginął dziewięć lat temu, na pozór nie różni się od innych. Craya jednak zaskakuje bierność policji w tej sprawie. Okazuje się też, że syn Bostroma to bynajmniej nie jedyny porwany chłopiec w okolicach Los Angeles. Czyżby kolejny zbrodniarz działał na peryferiach systemu? Theo Cray rusza jego tropem. Jednak czy jego naukowa wiedza i systemy komputerowe wystarczą, by zmierzyć się ze światem miejskich legend i mrocznych wierzeń?

Są również wygodne w użyciu, ponieważ mają wbudowane podświetlenie LED zapewniające łagodne światło, przyjemne dla Twoich oczu. Ćwiczenia na Powiększenie Biustu. Poniżej przedstawiam kilka ćwiczeń klatki piersiowej wykonanych ze sprzętem i bez, które wzmocnią mięśnie klatki piersiowej.

Aby wyłączyć powiększenie, ponownie użyj skrótu powiększenia. Powiększanie tymczasowe.

POWIĄZANE KSIĄŻKI