Pekin (Pascal Lajt)

Pekin (Pascal Lajt) - praca zbiorowa | Freeangle.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
praca zbiorowa
WYMIAR
3,31 MB
NAZWA PLIKU
Pekin (Pascal Lajt).pdf
ISBN
4851635999474

OPIS

W którą stronę świata iść w Pekinie?Czy „gacie” mogą mieć 290 m?Jak panda wygryzła lwa?Kto ma rozpiętość od 2 cm do 19 m?Pekin, czyli nowe spojrzenie na stolicę Chin.Po wyjeździe z Pascalem zawołasz: zamurowało mnie!Przechadzając się wczesnym wieczorem po Houhai – jednym z miejsc Pekinu, tłumnie odwiedzanym przez młodych i modnych mieszkańców stolicy, zdobywającym w ostatnich latach coraz większą popularność pośród zagranicznych gości – trudno zdecydować od razu, w którym lokalu spędzi się czas. Jest ich tu ponoć 120. Każde miejsce nęci klientów nieco inną oprawą, stylistyką, cenami, ale przede wszystkim muzyką. Wydaje się, że to właśnie grana na żywo muzyka jest kluczem do wyjątkowości tego miejsca. Próżno tu szukać tradycyjnych, chińskich instrumentów lub utworów nawiązujących brzmieniem do pekińskiej opery czy ludowej muzyki. W Houhai spotkamy kapele grające z ogromnym zaangażowaniem i żarem w głosach utwory, jakich nie powstydziłyby się kluby Londynu czy Nowego Jorku.Krzysztof Stępień, podróżnik, pilot i przewodnik wycieczek po krajach Azji, współautor przewodnika

Książka posiada 156 stron i została wydana w 2019 r. Cena 16.89 zł.

Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia. Oceń, napisz recenzję/opinię [+] Bądź pierwszy - napisz opinię, recenzję o książce "Pekin. Kup teraz na Allegro.pl za 18,93 zł - PEKIN PASCAL LAJT, OPRACOWANIE ZBIOROWE z miasta Garwolin.

POWIĄZANE KSIĄŻKI