Zbuntowane słowa

Zbuntowane słowa - Joanna Papuzińska | Freeangle.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Joanna Papuzińska
WYMIAR
11,13 MB
NAZWA PLIKU
Zbuntowane słowa.pdf
ISBN
6085681370670

OPIS

Najnowsza książka Joanny Papuzińskiej z serii Wojny dorosłych – historie dzieci.W PRL-u w paczkach makaronu przemycano zakazane przez władzę książki, drukowane na powielaczu, przekazywane z narażeniem życia kolejnym czytelnikom. Obowiązywała zasada „PRZECZYTAJ – NIE NISZCZ – PRZEPISZ – PODAJ DALEJ”. W ten sposób wiadomości wędrowały z rąk do rąk ludzi, którzy sobie ufali.Tak też zaczyna się opowieść o drugim obiegu i walce o wolność Polski. Historia opowiedziana przez małego chłopca, który słucha opowieści rodziców i dziadków, tłumaczących mu, co się dzieje w ich zniewolonym kraju.

Wojny dorosłych - historie dzieci to jedna z najlepszych serii dla dzieci na rynku. Na blogu pokazywałam Wam już Która to Malala?, Mój tato szczęściarz i Wysiedleni. Zbuntowane słowa to książka, którą powinno poznać każde dziecko i to nie tylko przy okazji dzisiejszej rocznicy.

Data zakończenia 2020-10-08 - cena 15,13 zł Opis: Zbuntowane słowa - Papuzińska Joanna. Najnowsza książka Joanny Papuzińskiej z serii Wojny dorosłych historie dzieci.

POWIĄZANE KSIĄŻKI