Niebezpieczna gra

Niebezpieczna gra - Mari Jungstedt | Freeangle.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Mari Jungstedt
WYMIAR
4,53 MB
NAZWA PLIKU
Niebezpieczna gra.pdf
ISBN
6391833127992

OPIS

Kolejna część gotlandzkiej sagi jednej z najbardziej popularnych pisarek szwedzkich.Na Gotlandii już dawno skończyło się lato. Opustoszały hotele, pensjonaty, domki letniskowe, campingi. Na wyspie zostali tylko jej stali mieszkańcy, którzy szykowali się do nadchodzącej zimy. Listopad powitał wszystkich mgłą, chłodem, deszczem i porywami silnego wiatru. Dni stawały się coraz krótsze, przez większą część dnia nad wyspą zalegały ciemności W jednym ze szpitali leży Agnes. Kilka lat wcześniej straciła w wypadku samochodowym matkę i brata. Odbiło się to silnie na jej psychice. Dziewczyna popadła w anoreksje i trafiła do szpitala na leczenie. Bierze udział w terapii, codziennie ma przyjmować określoną ilość pokarmów i napojów, aleza każdym razem stara się oszukać swojego opiekuna, który ją bacznie obserwuje.

Skip to the beginning of the images gallery. Niebezpieczna gra -42%.

Niebezpieczna gra fabuła spektaklu . Czy istnieją zbrodnia doskonała i zbrodniarz doskonały, działający z mistrzowską precyzją i bez błędu? Niebezpieczna gra (szw.

POWIĄZANE KSIĄŻKI