Duchowa prostota. Jak mieć więcej, mając mniej

Duchowa prostota. Jak mieć więcej, mając mniej - Courtney Carver | Freeangle.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Courtney Carver
WYMIAR
7,15 MB
NAZWA PLIKU
Duchowa prostota. Jak mieć więcej, mając mniej.pdf
ISBN
1672237532440

OPIS

Poznaj siłę, która może odmienić Twoje życie.Napisany przez niezwykłą kobietę poradnik, który pomaga innym zdobyć więcej przestrzeni, czasu i… miłości.Czy minimalizm jako postawa życiowa może poprawić stan zdrowia, pomóc zbudować trwalsze i głębsze relacje oraz rozładować stres?Wciąż do czegoś dążymy – każdego dnia poddajemy się presji, by dłużej pracować i więcej posiadać. Dla Courtney Carver ten ciągły wyścig musiał się zakończyć, gdy zdiagnozowano u niej stwardnienie rozsiane. Stres był jak oliwa dolewana do ognia – nagle stało się jasne, że musi wyzbyć się fizycznego i psychicznego bałaganu, który potęgował jej chorobę i złe samopoczucie.Carver pokazuje, jak realizować praktyczny minimalizm, by posiadając mniej, zyskać więcej przestrzeni, czasu i miłości! Pozbywanie się zbędnego bagażu pomaga jej zdaniem wprowadzić w życie światło i harmonię.Jej znany na całym świecie Project 333 zakłada ograniczenie liczby ubrań do 33 sztuk i noszenie ich naprzemiennie przez trzy miesiące. Efekty tej akcji otworzyły oczy tysiącom ludzi i zrewolucjonizowały ich szafy.Czas na polskich czytelników – Duchowa prostota to życie w zgodzie z koncepcją zero waste na poziomie zarówno fizycznym, jak i mentalnym.Courtney Carver – publicystka i blogerka poruszająca temat minimalizmu, autorka wielu publikacji zgodnych z koncepcją zero waste. Prowadzony przez nią od 2010 roku blog Be More With Less jest jednym z najpopularniejszych na świecie w tej dziedzinie. Organizuje spotkania, szkolenia i kursy związane z wprowadzaniem zasad minimalizmu. W 2010 zdiagnozowano u niej stwardnienie rozsiane. Choć nie jest to główny temat bloga i książki, autorka przyznaje, że wiadomość o chorobie bardzo wpłynęła na jej życie.

Przeczytaj recenzję Duchowa prostota. Jak mieć więcej, mając mniej.

Zobacz inne Poradniki psychologiczne, najtańsze i Duchowa prostota. Jak mieć więcej, mając mniej ; Skip to the end of the images gallery.

POWIĄZANE KSIĄŻKI