Twój mózg jest genialny

Twój mózg jest genialny - Fabien Olicard | Freeangle.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Fabien Olicard
WYMIAR
11,2 MB
NAZWA PLIKU
Twój mózg jest genialny.pdf
ISBN
9806759201324

OPIS

Przyjazny, zabawny poradnik słynnego mentalisty, psychologa i youtubera,którego kanał na YouTubie śledzi pół miliona internautów!Fabien Olicard daje też spektakle na najsłynniejszych francuskich scenach, gdzie występują największe gwiazdy.We wrześniu 2018 dał pokaz w paryskiej Olimpii i odbył tourne po najważniejszych salach koncertowych Francji.Nigdy przedtem żaden mentalista nie odkrył swojego warsztatu.Teraz Fabien Olicard ujawnia 50 eksperymentów i sztuczek, które nauczą cię skutecznie negocjować, podwyższą kreatywność, wzmogą intuicję, pomogą lepiej się uczyć, szybko liczyć, wykrywać kłamstwa i czytać w myślach, a nawet zapamiętać karciane triki.Twój mózg kryje bogactwa, których istnienia nawet nie podejrzewasz.Dzięki radom z tej książki tylko od ciebie będzie zależało, czy rozwiniesz cały jego potencjał.Fabien Olicard ma 36 lat. Już jako ośmiolatek odkrył uroki magii, co sprawiło, że zainteresował się psychologią i mentalizmem. Od 2011 prowadzi na scenach w całej Francji jednoosobowe show, podczas których daje pokaz możliwości swojego umysłu, posługując się narzędziami zapożyczonymi z psychologii, metod wywierania wpływu, iluzji, mnemotechniki i wizualizacji. Od 2016 prowadzi własny kanał na YouTubie, gdzie jego program śledzi pół miliona internautów.Błyskotliwy, obdarzony niezwykłą pamięcią potrafi zarażać swoją pasją innych - i robi to z urokiem i humorem.

Komentarze (1) : najstarsze; najnowsze; najlepsze . Faworyt 11 lat 9 mies.

Przeczytaj recenzję Twój mózg w działaniu. Zamów dostawę do dowolnego salonu i zapłać przy odbiorze! #człowiek #mózg #naukaOglądasz, #WieszZałóżmy, że jesteś śpiący.

POWIĄZANE KSIĄŻKI